Chopard

Ár:   7490-11 555 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   7490-11 555 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjellemzők: vérnarancs, málnasörbet, szulák, osmanthus

Ár: 5500.- + posta , Eladó: agnes001
Állapot: Párszor Használt, Helyszín: Karcag, fizetés: Banki átutalás, postán maradó

erika81

2017. október 25.

Valóban találó a neve. Vidám leszek tőle. :D
A tartóssága is megfelelő. A pulcsimon még másnap is érzem. Nagyon tetszik!
Marad kívánságlistás ha majd egyszer lecsökkentem a készletemet...
Köszönöm havana74-nek a lehetőséget, hogy megismerhettem ezt a csodás illatot! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Valóban találó a neve. Vidám leszek tőle. :D
A tartóssága is megfelelő. A pulcsimon még másnap is érzem. Nagyon tetszik!
Marad kívánságlistás ha majd egyszer lecsökkentem a készletemet...

Vaslady

2017. szeptember 1.

Ma őt teszteltem.
Az első benyomásom,amit az én bőrömön produkált,a fásság.
Ez szépen viszi az illatot,főlé tornyosul a gyümölcsösség.
Vidám illat,tavaszi vagy akár nyár esti is.
Tartóssága jó.
Azért csak 4 csillag,mert a márkától a nagy kedvenc a Brilliant wish,Ő kapott 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Ma őt teszteltem.
Az első benyomásom,amit az én bőrömön produkált,a fásság.
Ez szépen viszi az illatot,főlé tornyosul a gyümölcsösség.
Vidám illat,tavaszi vagy akár nyár esti is.
Tartóssága jó.

Capella

2017. május 11.

Nagyon különleges, nem tucat gyümölcsös illat,van benne egy kis bujaság, szexisség. Tavasz érkezésével egyből nyúlok hozzá, második üveggel fogyasztom,ha reggel fújok még este is érzem. Van egy olyan ritka tulajdonsága, ha rossz kedvem van, felvidít...Hiszen Ő egy "Happy Spirit" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Varja

2016. május 20.

Ez számomra egy gyöngyszem. Tényleg nagyon pajkos illat, de emellett nőcis és megfoghatatlan.
Nekem azt sugallja, hogy az élet szép és boldogságos, önfeledt vagyok és egyensúlyban állok önmagammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Kyra72

2014. november 19.

Nagyon vidám,huncut kis illat, tartós is, 40 fölöttieknek annyira nem ajánlanám. Inkább szaladgálós, mint alkalmi jellegű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

happyspirit94

2013. augusztus 26.

Nagyon finom. Könnyű, vidám, illik hozzá a neve. Tartós is, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

NoriNori

2013. március 26.

Nekem ez az illat a mindenem, bár a virágos-gyümölcsös családot félreérthetőnek tartom itt a leírásban!
Púderes-édeskés és egy nagyon picit huncut: puszi-ölelés után férfiak/nők egyaránt megkérdezik, mit használok.
Az üvegből szippantva is inkább fülledt édeskés, mint gyümölcsös...
Olyan mint az üvegcse: különleges, szerelmes, könnyed, nőies és ahogy egy amerikai barátom mondta egyetlen szóval: classy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Az üvegből szippantva is inkább fülledt édeskés, mint gyümölcsös...

Bihter85

2013. március 26.

Egy pici üveggel használtam pár éve, nagyon bejött! Toplistás maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Egy pici üveggel használtam pár éve, nagyon bejött! Toplistás maradt.

missmisfit

2012. július 7.

Elhasználtam egy üveggel. Akkor szerettem. Nagyon kellemes, nyárias illat. Ha jól emlékszem tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

missLauren

2012. június 11.

Ha van illata könnyed nyári flörtnek, ekkor ez az.
Elég egy kis fújás, és egész nap beleng az eleinte édes és vidám, majd púderesen lágy illat. Immár négy éve használom, télen azért, hogy jobb kedvre derítsen, nyáron azért, hogy elcsavarjam a kiszemelt fejét.
Imádnivalóan bájos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Ha van illata könnyed nyári flörtnek, ekkor ez az.
Imádnivalóan bájos!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Citronellol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Eugenol