Christopher Dark

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Mexx Woman parfüm utánzat

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: feketeribizli, jázmin, liliom, rózsa, szantál

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Damayanti

2015. május 22.

Update: párom este is érzi rajtam, szóval valószínű nekem hamar szokja meg az orrom, azért nem érzem pár perc után. Így akkor mégis jár az 5 csillag, pláne ha az ár-érték arányt is hozzá vesszük :)

Na, ma megjött. Nagyon finom illata van, most épp megkaptam közben az eredeti Mexx womant is, de mivel nem tudtam, hogy kapom, közben megrendeltem ezt az utánzatot és így egyszerre a kettőt tudom tesztelni :) Az a helyzet, hogy az illata a kettőnek szerintem kb. egyforma, nem érzek sok különbséget, de talán ez tényleg picivel még lágyabb, mint az eredeti, mindenesetre végeredményben nálam egyformán kellemes illat a kettő. Ami a Maxima mellett szól az igazival szemben, hogy mennyivel nagyobb kiszerelés mennyivel olcsóbb, plusz még házhoz is hozzák. DE: az eredeti Mexx woman sem valami tartós illat, ez az utánzat viszont, amilyen kellemes illatú, annyira botrányosan hamar illan el az illata. Azon a csuklómon, amire az eredetit fújtam, még most is érzem, ha nem is erősen, de azért akkor is érzem. A másikon, amelyikre az itt tárgyalt utánzatot fújtam, ott kb. 3 perc - nem viccelek, 3 perc!!! - után nem éreztem semmit. De nem tudom biztosan, hogy csak az orrom szokta esetleg meg ennyire hamar, mivel a másik kezemen is ez az illat van és esetleg csak azért nem érzem már a másikon egyáltalán, mert tele ment az orrom az illattal, nem tudom, utóbbiban reménykedek egy kicsit... Mindenesetre a maximánál először nagyon alkohol szaga volt, aztán elmúlt és finom lett, de nem sokat élvezhettem a kellemességét, mert percek múlva tény, hogy már semmit sem éreztem belőle. ha azért ilyen olcsó és azért ekkora a kiszerelés, mert amennyivel több van benne, annyival gyakrabban is kell újra fújni, akkor nem tusom megéri-e jobban, mint az eredeti, de ezt majd meglátom és eldöntöm később, több használat, hosszabb távú tapasztalat alapján. Mindenesetre egyelőre most fájó szívvel, de levonok egy pontot az extrém gyors elillanás miatt. Pedig az illata és az ára 5 lenne, de gy, hogy pár perc után nyomát sem éreztem, így nem tudom megadni az 5 csillagot, még akkor sem, ha egy utánzattól az ember eleve nem várna csodát. De azért majd később még lehet hogy update-elek és alakulhat a pontozás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Karenina

2015. január 1.

Nekem is nagyon tetszik!Ha minden utánzat ilyen lenne,szerintem sokan áttérnének ezekre.Istenien eltalálták!Imádom!!!!!Teljesen bele vagyok bolondulva.Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

Erika80

2013. december 27.

Nagyon kellemes, lágy, nőies illat. Csak szeretni lehet. :)

Update: ma néztem az eredeti Mexx Woman-t, hát mit mondjak szinte semmi illata. Ez az utánzat valóban hasonlít rá, de sokkal jobb az eredetinél és még az illata is tartósabb, mint az igazinak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Nagyon kellemes, lágy, nőies illat. Csak szeretni lehet. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Amaranth