Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömlakkot alaposan és kíméletesen távolítja el, egyben ápolja a körmöt. Műkörömhöz is használható.

Kiszerelés: 200 ml

Smafu

2020. november 14.

Nagyon szeretem a pumpás adagolóját. Maga a lemosó semmi extra, teszi a dolgát jó ár-étték arányban. Miután elfogyott, feltöltöttem másik folyadékkal és boldogan használom tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Vikkinca

2020. október 21.

A pumpás adagoló megoldás egyszerűen nagyszerű....pláne a hozzám hasonló mindent felborító bénázótársaimnak ajánlom.Maga a körömlakk leoldó is jól működik-több réteget is gyorsan old,kellemes az illata,és nem szárít vészesen.Ára nagyon baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Riky1018

2020. augusztus 31.

A praktikus pumpás kiszerelése miatt választottam. Elvileg aceton mentest vettem, de az illata ugyan olyan erős acetonos. Bár nem szárít és jól eltávolítja a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

EvandEra

2020. július 7.

Tudja amit tudnia kell, nem szárít, nem hagy szagot maga után. Van egy utólagos illata, amit nem mindenki szeret. Nagyon praktikus az adagolója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

KataB

2020. június 20.

Teszi a dolgát, semmi extra...
Viszont a csomagolás, és az adagolás, az egy csoda 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Teszi a dolgát, semmi extra...
Viszont a csomagolás, és az adagolás, az egy csoda 😁

Alexa789

2020. május 29.

Évek óta csak ezt használom. Nincsenek nagy elvárásaim egy körömlakklemosótól, leginkabb a kiszerelés és az adagoló ami megfogott. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Olív

2020. április 24.

Gyorsan, maradéktalanul dolgozik, nem szárít. Talán a szaga sem olyan erős, mint általában a körömlakk lemosóknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 24.

bibike2000

2020. április 15.

Nem büdös lemosó,nagyon jó minőségű. Sokáig elég. A pumpája nagyon jó, szeretem az ilyeneket. Mindenképp újravevős, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Katie

2020. február 16.

Nem vettem észre, hogy elfogyott itthon a lemosó, és a Lidl volt az első, ahol találtam normális áron. Nem is néztem mást, csak az árát, meg hogy acetonmentes legyen. Azt, hogy nem hagyományos teteje van a flakonnak, már csak itthon vettem észre, és először fogalmam se volt, hogy kell használni, de mikor rájöttem, nagyon megtetszett. Hatékony is, nekem legalábbis nem tartott sokáig lemosni a lakkomat, bár én max. 1-2 rétegben szoktam lakkozni. Kicsit tényleg erős a szaga, de nem annyira vészes szerintem. Majd meglátjuk, hosszú távon hogy teljesít és meddig tart a flakon tartalma, egyelőre mindenesetre újra vevősnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Zazie999

2019. december 19.

A pumpás megoldás fantasztikus, olcsó és sokáig elég :) Én az UV-s lakkokat szoktam vele fixálni, tökéletesen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride