Katy Perry

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Ár: 2600 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50/25 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

lacrymosa88

2020. április 15.

Régóta szemeztem vele a Rossmannban, ott árválkodott a legalsó polcon a kiárusításra szánt parfümök között egy 15 ml-es változat. Ma végre rászántam magam és megvettem! Egyáltalán nem bántam meg! Az üvegcse meseszép, ha kiürül, biztos, hogy megtartom.:-) Az illat finom, leginkább gyümölcsös, de nem lesz tömény és fullasztóan édes. Hosszasan törtem a fejem, mire is hasonlíthat, hát beugrott Avril Lavigne Black Star-ja, az nekem tömény cukorszirup volt, valahogy annak a katyvasznak a letisztultabb, kevésbé édesebb, könnyedebb változata. Abszolút kedvenc, igyekszem beszerezni nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Babooca

2020. február 26.

2014.12.09.

Sokadik ajándékvadászó körúton vette észre a Kedves ezt egy ajándékszettben. Bár a szettet drágállottuk, a parfüm önmagában sem egy olcsó mulatság. Végül nem a szettet választottuk, hanem kuponnal magát a parfümöt és 3000 Ft-ért elhoztuk a 30ml-s nagy kiszerelést. Legjobb mikulásajándék :) Azóta is csak ezt fújom és nem tudom megunni. Ez egy nagyon eltalált illat. Kiérzem a fréziát, a narancsvirágot és a jázmint. Minden számomra kedves illatomban benne van a jázmin, ezért mertem csak elhozni hosszas, többheti tépelődés után. Tartóssága nem kiemelkedő, de ennyiért megbocsájtom neki. Üvege csodaszép, lehet, hogy menthetetlenül 2i/i parfümgyűjtő leszek. O.o :)

2020.02.26.

Hát nem lettem gyűjtője 2i/i-nek. Sok rossz emlék miatt használni sem tudom kb 2015 óta, csak ide-oda rakosgatom a szekrényben. Biztosan el fogom ajándékozni, sajnos ez az illat nem én vagyok, olyan testidegen. Viszont különleges, mert bármikor fel tudom idézni. Szerencsére nem tartós és a lila cicás Katy illatra hajaz a leszáradása. Biztosan nem venném újra, megkomolyodtam már, a mostani énemhez nem illenek már az effajta illatok, infantilisnak hatnék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

2014.12.09.

2020.02.26.

annajeney

2019. július 26.

Mást nem tudok hozzáfűznk, mint, hogy elég tolakodó olcsó szaga van.
Régen használtam a lila tesóját, de már nem emlékeztem hogy a kék vagy a lila volt e, ezért találomra ezt fújtam magamra a drogériaban. Hiba volt. Képtelen vagyok levakarni. Lehet kapni az eurósban a 290 ft-os krealmanyokat. Na ez hasonló. Ezentúl ez lesz a 'csak ezt ne' illatom. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 26.

Mást nem tudok hozzáfűznk, mint, hogy elég tolakodó olcsó szaga van.

ZemanTimi

2019. július 16.

Az összetevők és a korábbi Katy Perry parfümök után nagyon szerettem volna őt is szeretni de sajnos nem vált be nekem.Tartóssága rendben volt.De rajtam hihetetlenül maszkulin volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

kicsizebra

2019. május 11.

Évek óta használom a mindennapok során. Kellemes, édeskés, nem tolakodó, elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Ennie86

2019. március 2.

A Killer Queen már egy ideje a gyűjteményem tagja. Gondoltam akkor már a Revolution se maradjon teszt nélkül. :) Na meg a frézia imádatom miatt se hagyott nyugodni. :) Kellemes kis hétköznapi illat. Rajtam a gránátalma szépen érvényesül a fréziával együtt. Nem rossz, de megvenni szerintem nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

nyuszo

2018. augusztus 3.

Hiábavaló volt ez a 'REVOLUTION', az eredeti jobb....bár, az a királynő sem igazán 'gyilkos'! Ez egy émelyítően édes katyvasz, a végén egy kis orchideás lecsengéssel, ami engem kicsit az eredeti / lila Halloween-re emlékeztet.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Katerinna

2018. július 10.

Hétköznapokra tökéletes választás, sokan dicsérik az illatát. Kicsit kislányos érzést kelt de nekem bejön :) Egyedül a tartóssàga miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Yumechan

2018. május 6.

Kicsit furcsa illat nekem, nem pont az a kategória, amit használni szoktam, de nagyon kellemes. Ajándékba kaptam, és különleges alkalmakkor használom, pl amikor elutazok, és valami picit, de jót akarok magammal vinni. Mindig megjegyzi a barátnőm, hogy jó illatom van, tehát biztos jó. Én is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Rainbowgirl14

2018. március 4.

Édes, gyümölcsös illat. Imádom! Az üvegcséje is nagyon tetszik.
Sajnos, nem annyira tartós az illata, mint ahogy azt vártam egy EdP-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Édes, gyümölcsös illat. Imádom! Az üvegcséje is nagyon tetszik.
Sajnos, nem annyira tartós az illata, mint ahogy azt vártam egy EdP-től.

Antioxidánsok: BHT