La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmény. Szabadalmaztatott [Neurosensine + Niacinamide] hatóanyag-kombinációjával hatékonyan lép fel a szemkörnyéki duzzanatok és diszkomfortérzet ellen, a La Roche-Posay Termálvíz pedig nyugtatja és védi az irritált bőrt. A különleges, hermetikus csomagolás rendkívüli biztonságot nyújt egy ultra-minimalista készítmény számára: tartósítószer-mentes, paraben-mentes, illatanyagmentes, alkoholmentes, színezékmentes, lanolin-mentes.

Intenzíven és hosszantartóan nyugtatja az érzékeny szemkörnyéket, csökkenti a duzzanatokat és a diszkomfortérzetet.

Leander

2021. május 15.

Én ezt nagyon szeretem. Tényleg mélyrehatóan és hosszú távon is érezhetőn hidratál, feltölti, felfrissíti a szemkörnyéket. Abszolút újravevős, egyik legjobban bevált szemkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Queen16

2021. április 30.

Szép INCI lista, csomagolása gazdaságos, hónapokig kitartott szerintem olyan 5 hónapig kb, nem irritált nem csípte az érzékeny szemem, lehet vissza térek erre a szemkörnyék apolóra ha elfogy a mostani, állaga vizesebb lotion így én vastagon szoktam felkenni, érzékeny szeműeknek nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

diafazekas

2021. január 12.

A patikában ajánlotta a gyógyszerész, szem alatti piros-viszkető-hámló irritáció kezelésére. (Még nem 100% hogy mitől jön ez elő.) Az árához képest nagy csodát nem tesz (6-7000 forintért vettem SOS-ben). A nagyon érzékeny bőrömet picit csípi, a csomagolás/pumpás megoldás szuper egyébként. Újra venni nem fogom, de mindenképp elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

bongi

2020. szeptember 20.

A kis kiszerelést vettem meg a próbacsomagban, kb. 1 hétre volt elég. Nem győzött meg, semmi plusszt nem nyújtott a jelenlegi szemkörnyékápolómhoz képest, ami feleennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Angie22<3

2020. július 1.

Elég sokáig elég volt nekem ez a 20 ml, meg is lepődtem. Rendszerint éjszakára használtam, nem vettem észre különösebb hatást. Férjem szemét nagyon csúnyán kicsípte, be is dagadt picit a bőre, én nem tapasztaltam semmi ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

arizona07

2020. január 4.

Az ekcémás szemķörnyékemre ajánlotta az orvos. Semmit nem tudtam rá használni, még a természetes aloe vera is irritációt okozott. Ez volt az első termék, ami gyógyírt adott rá, elmulasztotta és azóta csak ritkán, rövid időre üti fel magát az ekcéma. Nem olcsó, de szuperül hidratál. A kialvatlanságot nem gyógyítja, de határozottabban jobban néz ki a szemkörnyékem ha ezt használom. Kár hogy kifejezetten ránctalanító hatása nincs. Azóta felfedeztem a Saturday Skin szemkörnyék ápolóját, amit csodák csodájára szintén elvisel a bőröm, úgyhogy napi szinten épp azt használom, de ha baj van ehhez nyúlok így elmaradhatatlan és örök darabja marad a pipere hadseregemnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

sezi

2019. június 18.

Mintám van belőle. Nagyon tetszik, szépen hidratálja a szemkörnyékem. A hűsítő érzése is nagyon kellemes. Nekem a sötét foltokon is javít, és a ráncokat is szépen kisimítja. Érzékeny nagyon a bőröm és nem kenhetek akármit a bőrömre. Nekem bevált. Megfogom venni a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

mafalda

2019. február 10.

Hűsítő nyugtató érzést ad, kellemes érzés használni.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hűsítő nyugtató érzést ad, kellemes érzés használni.😊

KiAn

2018. december 8.

Használom ezt a krémet és tökéletesen hidratálja a szemkörnyékemet. Jó állagú, gyorsan beszívódó krém. Hiper érzékeny bőrűek is használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Makk Zsuzsó

2018. március 4.

Nem nagyon látom értelmét megvásárolni ezt a krémet, mert a niacinamid hatóanyagot leszámítva ugyanaz van benne, mint az arckrém-verzióban. Mintát próbálok. Engem nem irritál, közepesen hidratál, de ennyi a maximum, egyebet ez a krém nem tud. Ár/érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Niacinamide, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.