Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bridzsi08, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmény. Szabadalmaztatott [Neurosensine + Niacinamide] hatóanyag-kombinációjával hatékonyan lép fel a szemkörnyéki duzzanatok és diszkomfortérzet ellen, a La Roche-Posay Termálvíz pedig nyugtatja és védi az irritált bőrt. A különleges, hermetikus csomagolás rendkívüli biztonságot nyújt egy ultra-minimalista készítmény számára: tartósítószer-mentes, paraben-mentes, illatanyagmentes, alkoholmentes, színezékmentes, lanolin-mentes.

Intenzíven és hosszantartóan nyugtatja az érzékeny szemkörnyéket, csökkenti a duzzanatokat és a diszkomfortérzetet.

sezi

2019. június 18.

Mintám van belőle. Nagyon tetszik, szépen hidratálja a szemkörnyékem. A hűsítő érzése is nagyon kellemes. Nekem a sötét foltokon is javít, és a ráncokat is szépen kisimítja. Érzékeny nagyon a bőröm és nem kenhetek akármit a bőrömre. Nekem bevált. Megfogom venni a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

mafalda

2019. február 10.

Hűsítő nyugtató érzést ad, kellemes érzés használni.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hűsítő nyugtató érzést ad, kellemes érzés használni.😊

KiAn

2018. december 8.

Használom ezt a krémet és tökéletesen hidratálja a szemkörnyékemet. Jó állagú, gyorsan beszívódó krém. Hiper érzékeny bőrűek is használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Makk Zsuzsó

2018. március 4.

Nem nagyon látom értelmét megvásárolni ezt a krémet, mert a niacinamid hatóanyagot leszámítva ugyanaz van benne, mint az arckrém-verzióban. Mintát próbálok. Engem nem irritál, közepesen hidratál, de ennyi a maximum, egyebet ez a krém nem tud. Ár/érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

_ca_

2018. február 11.

A hatását átlagosnak mondanám: nem érzem, hogy nagyon látványos lenne, de azért érzékelhetően ápol és hidratál. Mindenképp nagy előnye, hogy érzékeny bőrre ajánlották, és nálam nem is okozott semmiféle gondot. Négy csillagot adtam volna neki, ha a csomagolással nem lenne egy nagy problémám: lehet, hogy én fogtam ki egy hibás példányt, de pár használat után a pumpa elromlott, és csak az üvegcse kettéfűrészelésével sikerült kiszabadítanom a krém maradék kábé nyolcvan százalékát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

googles

2017. április 8.

Nekem pottyos lett a szemem alatt a bor miutan hasznaltam. 20-25 piros dudor per szem. Nem szokott pedig ilyesmi tortenni velem, minden kremet problema nelkul hasznalok altalaban. Csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

isetev

2017. február 22.

Nekem csak rontott ekcémás szemhéjamon. Csíp is felvitelkor, reggelre ráncos tőle a szemem alja, és ödémás a szemhéjam.
Biztos vmelyik összetevőjére allergiás vagyok.Pedig ez krém állítólag mindenmentes.?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

szgyongyi

2016. augusztus 15.

Jól beszívódó, kellemes krém. Amit ígér, azt hozza: kitart egész nap, simítja a szemkörnyéket. Jó felületet ad a smikeléshez, hidratált lesz a szemkörnyék. A kontaktlencsés szememet sem zavarja, nem könnyezek, nem irritál egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

csopke

2016. július 21.

A legrosszabb szemkrém amit használtam. Annyira csípett,hogy majd kimarta a szemem. A hidratálásával se voltam megelégedve,végül a nyakamra használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 21.

marcsi11226

(!)
2016. június 12.

Nagyon jól hidratál, tetszik az állaga, könnyen beszívta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Nagyon jól hidratál, tetszik az állaga, könnyen beszívta a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Niacinamide

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.