Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó, mely alkalmas műkörömhöz is. Gyengéden ápol.

DettiZsu

2016. január 12.

Ez is csak egy átlagos körömlakklemosó. A pumpás kiszerelése nagyon tetszik, nekem az illatával sem volt semmi problémám. Nem árt, viszont nem is ápolta a körmeimet., viszont tette a dolgát. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

k.smile.in.your.sleep

2016. január 12.

Az illata sajnos borzasztó. Nem vagyok érzékeny a szagokra, de ez valami förtelem, olyan büdös, hozzáteszem, hogy lehet, hogy csak számomra ilyen zavaró. A lakkot viszont könnyen lemossa, pumpás is, ami plusz pont, viszont néha ereszt ha eldől. :(
összességében egy közepes termék, ár-érték aránya jó, többet nem vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

összességében egy közepes termék, ár-érték aránya jó, többet nem vártam.

Masnilány

2015. május 9.

Egészen odáig nem vettem észre a polcokon, amíg nem lett hirtelen szükségem egyre. Gyorsan kosárba be, otthon vettem észre, milyen szuper adagolója van, amiért már önmagában jár a csillagos ötös, a tartalma meg teszi a dolgát :) Az adagoló miatt tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

nadalandy

2015. március 1.

Imádom az adagolóját és szépen lemossa a lakkot. Több pedig nem is kell.
És persze árban is elérhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Imádom az adagolóját és szépen lemossa a lakkot. Több pedig nem is kell.
És persze árban is elérhető :)

Ametiszt

2014. október 8.

Nekem is az Isana a kedvenc, de itt ahol lakom, sajnos az nem kapható, úgyhogy most ez lépett az első helyre. :) Nagyon praktikus az adagolója, könnyű vele lemosni a lakkot, olcsó és szeretem azt is, hogy acetonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

perectigris

2014. szeptember 24.

Szuper lemosó, gyorsan és könnyen eltávolít minden lakkot, az adagolója pedig nagyon praktikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

AnnaPanka

2014. szeptember 15.

Én is az adagolóját szeretem a legjobban, okos volt aki kitalálta. Emellett szépen leszedi a lakkot, nem kell órákig dörzsölgetni vele a körmöm. Úgyhogy nekem is bevált, 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Zsú17

2014. július 21.

Jó lemosó bár azért a csillámos, szemcsés lakkokat tovább kell dörzsölni. A kiszerelését viszont imádom, emiatt megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

bandita

2014. július 18.

A hőn szeretett zöldflakonos Isanámat nem ütötte ki a nyeregből, de a géllakozott körmem mintha jobban bírnák, ha ezzel szedem le a felületükről a normál lakkozást, végülis acetonmentes. :)
Viszont ilyen jó acetonmentesem még nem volt! Mindent leszed, a szaga kibírhatós, az adagolójába pedig szerelmes vagyok.
Jó anyag, kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

Jó anyag, kedvező áron.

roni07

2014. július 10.

Nagyon jó kis lemosó, a Flormar mellett még ezt használom. Az illata kicsit erős, de nekem nem zavaró. Szuper az adagolója, minden lakkot nagyon jól lehoz, ezt használom a fóliás módszerhez is és 10-15 perc alatt a csilis-glitteres-homok lakkot is gyönyörűen letudom mosni.
Nálam nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

Nálam nagyon bevált!

Alkoholok: Alcohol Denat.