Cien

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A cien ápoló kéztisztító zselé hatóanyagai segítenek megtisztítani a kezeket, az ápolás és védelem kombinációját nyújtja, gyakori használatra is alkalmas, és dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

narancsdzsem

2016. október 23.

Az átlátszót szoktam vásárolni, nagyon szeretem, mert nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Az átlátszót szoktam vásárolni, nagyon szeretem, mert nem szárít.

Rony

2014. március 9.

Én is a kéket vettem meg, Aqua fresh a neve. Nagyon finom, kellemes illata van. Jól habzik, nem szárít.
Én a konyhába vettem szappannak, de ha a fürdőben elfogy, oda is biztos ilyet veszek.
449 Ft-ba kerül az 500 ml. Nagyon jó vétel volt, újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

449 Ft-ba kerül az 500 ml. Nagyon jó vétel volt, újra vevős.

kisverus

2014. január 12.

Mi a kéket használjuk és nagyon szeretjük, amióta kipróbáltam mindig ezt vásárolom!
Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 12.

Ár-érték arányban verhetetlen!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid