Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: zeeillanda, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Niphredil

2018. október 17.

Hosszas nézegetés után végülis megvettem, az enyémnek már más a csomagolása, sőt az összetevők sem ugyanezek, a szalicilsav pl kikerült belőle és ismét bambusz por van benne, plussz a jojoba gyöngyöcskék, kétféle radírozó szemcse van tehát ebben a peelingben. Nekem inkább száraz, feszülős és érzékeny bőröm van, de sajnos a tág pórusaimnak kell valami, amivel tisztán lehet tartani. Erre vettem, heti egyszer-kétszer használom egy hónapja, kicsit kézzel eldolgozom az arcomon és konnyaku szivaccsal még utána. Bár tartottam tőle, egyáltalán nem szárít, nem irritál, nem karcol, még csak ki sem pirosodok tőle. Utána makulátlanul tisztának érződik az arcbőröm, szépen be is iszik minden krémet, olajat, másnapra nagyon szép, sima, üde arccal ébredek. Az illata is nagyon finom, parfüm is lehetne akár. Tőlem egy ajánlást kap, az ára is vicc kategória, a sok előzőleg használt kíméletesnek mondott (márkás és drága) peelingem nem tudta ugyanezt nyújtani. Ötös! Sokáig elég lesz, de ha elfogy újra megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

e

2018. július 3.

Kicsit szárítja a bőröm, de mas kart nem okozott, viszont nem is lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

LizLiz

2018. április 26.

Ár-érték arányban kiváló, még az én érzékeny bőrömben sem okozott kárt, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Kispitypang

2018. április 21.

Igazából szeretem ezt az arclemosót, legalábbis a futottak még arclemosóim mellett ez a legjobb. Nem tökéletes, de egynek elmegy.
A szemcsék radíroznak, nem túl erősen, nem túl gyengén, egyébként jól tisztít, a kisebb sminket is leviszi, lemosás után nem hagy csúszós réteget a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

anna.izso90

2017. november 1.

Ar-ertek aranyban egesz jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Ar-ertek aranyban egesz jo

dina1463

2017. augusztus 27.

Én ezen a terméken kívül csak egy arcradírt próbáltam, az egy kicsit erősebb volt a szemcséit illetően, de én nem bánom hogy ez enyhébb, ígyis nagyon kedvelem, ennek is szárító, húzó hatása van az arcomon, mint a gélnek, amit én azért szeretek, mert zsíros bőröm van, így igazán frissítő és tiszta élményt nyújt/nyújtanak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Az itteni vélemények alapján gondoltam adok neki egy esélyt. Első egy-két használatnál nagyon jónak bizonyult, viszont egyre inkább veszített az erejéből és mostmár csak azért használom néha napján, hogy végre elfogyjon. Nagyon nem vált be sajnos. Arclemosás után nekem ragacsos érzetet hagy a bőrömön, majd másnap reggelre még zsírosabb lesz a bőröm, mint egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Verocs0702

2017. július 13.

Nagyon szeretem, mert nagyon jó és olcsó.
Ezt is és az arclemosót is újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nagyon szeretem, mert nagyon jó és olcsó.
Ezt is és az arclemosót is újravettem már.

Sztellaaaaa

2017. július 8.

Annyira nem rossz, először azt hittem hogy ez is ilyen olcsó semmitnemérő valami lesz, de párszor kipróbáltam és segített az arcomon, de sajnos végleges megoldást nem kaptam tőle, és idővel egyre gyengébbnek bizonyult ahogy azt észrevettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

ChristmasJ

2017. június 27.

Megvettem az arclemosó után a bőrradírját is. Nincs benne elég szemcse, de kombinált bőrömre szerintem nagyon jó. Az illata picit zavar, mert olyan férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.