Cien

Ár:   349 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: midnight, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nyuszikaaah

2019. július 3.

Rákvörös lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Rákvörös lettem tőle.

domjandora11

2018. október 23.

Nagyon sokáig kitartott! A kedvenc arclemosó gélem, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Más népszerűbb márkák termékei teljesítenek így, csak ötször ennyi pénzért. Én arctisztító géppel használtam és azzal csodálatosan felhabzott. Az arcomat sem szárította, nagyon tiszta érzésem volt utána és a sminkemet is maradéktalanul leszedte, miközben még a szememet sem csípte. Én az illatát is nagyon imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

ginacska

2018. május 9.

Nagyon szerettem, csak ezzel mostam az arcom évek óta, zsíros bőrre tökéletes. Sajnos már nem lehet kapni😢, remélem lesz hasonló termékük árban és egyébként is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

flowing

2018. április 5.

Az itteni jó vélemények és kedvező ára miatt vettem meg. Nekem tetszik az illata, teszi a dolgát, viszont túlságosan szárítja a bőröm, emiatt ritkán használom. Viszont zsírosabb bőrűeknek jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Adél Zsanna

2018. február 22.

Teszi a dolgát de mégsem szerettem használni... szerintem borzalmas az illata is és az állaga is olyan furcsa,de ami nagyobb bajom volt vele, hogy nagyon húzódott a bőröm utána... Nem használtam el, a felénél kidobtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Meske13

2018. február 16.

Szépen leszedi a sminket. Ami az én esetemben BB krém.
Jól tisztítja az arcomat. És talán egy leheletnyi változást is észre vettem. Szépen kezeli a pattanásokat.
Utánna még hidratáló krémet is használok. Mert kicsit azért szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

Szépen leszedi a sminket. Ami az én esetemben BB krém.
Utánna még hidratáló krémet is használok. Mert kicsit azért szárít.

Katsu

2018. február 16.

A sminket nagyon szépen leszedi (vízálló korrektort, alapozót is szépen leszedi) és utána a bőrömet nagyon tisztának érzem. Magában szárít, de én utána használok tonikot és arckrémet. Így abszolút nincs vele baj. Sajnos a bőrömet nem tette szebbé, de ezt nem is ígéri, úgyhogy ezért nem vonok le pontot. Már 2x vettem újra. Ennyi pénzért pedig szerintem többször is újra fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

abicicaaa

2018. február 12.

Gyorsan kellett valami arctisztito, rá esett a választás. A sminket majdnem tökéletesen lehozta, picit habzik.
Kombinált borom van, sajnos tisztítás után húzódik a bőröm, olyan csikorgosra tisztítja. Zsíros bőrre talán jobb lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

azazello01

2018. február 2.

Tökéletesen bevált. Az én esetemben pont ugyanannyira hatékony, mint bármelyik másik arclemosó gél; szépen felhabzik, nagyon jól tisztít. Igaz, kicsit szárítja a bőrömet, de e tekintetben a többi lemosó sem remekelt, ennek viszont nagyon jó az ára. Hihetetlenül olcsó, ahhoz képest, hogy egyébként milyen jó minőségű termék. Úgyhogy nálam verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Moonlight

2018. január 27.

Az arcom szinte összerándul a használata után,vízhiányosoknak nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.