Cien

Ár:   365 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktoria.fortuna93, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Csipetke

2017. január 17.

Én a napokban vettem. Egy kicsit kevesen a szemcsét benne de elnézem neki :) nekem egy kicsit nagyon gél állagú. Az illata nagyon tetszik és a végeredmény is szuper . Nem radiroz erősen és pont ez a jó benne. Összességében nagyon jó arcradirnak tartom de meg meggondolom, hogy ujra veszem-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Mekachika

2016. december 23.

Nem sok radírozó gyöngyöcske van benne, ennek ellenére egész jó. Nem irritál és kellemes illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

Stim

2016. október 24.

Amellett, hogy radírozó kis gyöngyöket tartalmaz, olyan érzés, mint egy arckrém, és használat után jó puha lesz a bőr. Az áráról nem is beszélve... szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

pannababo

2015. augusztus 4.

Gyártják és csodálatos , nem szárít és tisztít !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Gyártják és csodálatos , nem szárít és tisztít !

Dézi

2015. február 27.

(A kiírás ellenére még mindig gyártják)
Ma használtam először, nekem nagyon bejött :)
Ez egy nagyon jól habzó gél állagú arcradír, lehetne picit több szemcse benne, de így is szuper! Az arcom pihepuha lett használat után, se nem zsíros, se nem száraz hatást nem hagy maga után, nagyon finom tisztaság illa van és mintha a pórusaimat is összekapta volna.
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én mindig megállok pár percre a Cien termékek polcánál, szeretek új termékeket kipróbálni, eddig egyikről sem tudok rosszat mondani.
Tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

(A kiírás ellenére még mindig gyártják)
Ma használtam először, nekem nagyon bejött :)
Tőlem 5 csillagot kap :)

nius

2015. február 18.

Eléggé jó a maga árkategóriájában.
Nem szárít, nem hagy fura réteget a bőrön, de azt nem bánnám, ha kissé erősebben radírozna, viszont tisztának érzem magam a használata után.
Semmivel nem rosszabb, mint egy Nivea, Garnier, stb.
Ár-érték arányban bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Eléggé jó a maga árkategóriájában.
Semmivel nem rosszabb, mint egy Nivea, Garnier, stb.
Ár-érték arányban bőven megéri.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.