Best of Beauty 2019

Cien

Ár:   479 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Lágy felületaktív anyagokkal és nyugtató kamillakivonattal tisztítja a finom babahajat, és kíméletesen ápolja az érzékeny babafejbőrt.

Szappanmentes, pH-bőrsemleges, vegán termék.

Bonika12

2019. június 16.

Olyan sampont kerestem, ami nem szárítja tovább az amúgyis száraz es töredezett hajam. Egy drasztikusabb hajvágás után kezdtem használni, azóta szinte egyáltalán nem törik a hajam, nem seprűs. Nem zsírosítja, nem nehezíti el. Imádom az illatát. A lidl sajátmárkás balzsamjával együtt verhetetlen páros számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

KST

2019. június 8.

Higítva használom: egy kiürült samponos flakont félig vízzel feltöltök, abba belenyomok egy kicsivel kevesebb sampont, mint amennyit higítatlanul használnék, összerázom, majd ezzel az adaggal kétszer hajat mosok. Így nekem kellően habzik, és kevesebb sampon fogy. Úgy vettem észre, tovább bírja a hajam kb. egy nappal. Nem szárít, nem lesz tőle sprőd a hajam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

writa

2019. március 14.

Gyorsan zsírosodó hajra, viszkető, száraz fejbőrre vettem. A fejbőröm minden problémáját megoldja, talán egy kicsit lassabban szírosdik is a hajam, de azen a gondon nem sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

saethara

2019. március 8.

Olyan sampont kerestem amiben tényleg semmi nincs, se szulfát, se egyéb feleslegesen szárító összetevő, így ő lett a végeredmény.
Állig érő hajam van, ez nem tudom számít -e, de ha ezzel mosom a hajam és semmit nem használok se előtte se utána, teljesen jó, puha és kezelhető hajam lesz.
Átlagosan minden 3. vagy 4. napon mosok hajat mert sajnos zsírosodik a hajam, és ez a sampon kellően kímélő, szerintem akár napi mosásnál sem okozna problémát.
Az ára pedig nagyon barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Az ára pedig nagyon barátságos.

Pille17

2019. február 9.

3 éves kislányom haja csodaszép tőle. Tovább tart a frissen mosott haj, mint az avonos hello kittys samponnál. A felnőtt hajat is puhítja, szépen tisztítja. Bár korpás, problémás hajra nem elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

pici24

2019. január 3.

A seborrheára hajlamos fejbőrömre használom felváltva két másik eucerin samponnal. Az illata nagyon jó, az állaga és habzása is megfelelő. Használatot követően puha lesz tőle a hajam. Mikor elfogy, újra fogok belőle vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Renus

2018. november 29.

Ő is a kedvencem lett a fürdető, babaolaj, és babakrém mellett.
Kíméletes, jól tisztít.
Nehezen kezelhető göndör a hajam és remekül karbantartja, a babaolajat használom hajpakolás és hajvegápoló helyett, szóval nálam az egész termékcsalád bevált.
Gazdaságos ár és kiszerelés, szép összetevők.
Ennél jobb nem is lehetne, mindig bevásárolok belőlük bőven. :D
Ajánlom mindenkinek, különösen azoknak akiknek érzékenyebb a bőre, mert annyit tud mint akármelyik méregdrága termék!
Ez az Lidl! ;)
Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Ő is a kedvencem lett a fürdető, babaolaj, és babakrém mellett.
Kíméletes, jól tisztít.
Gazdaságos ár és kiszerelés, szép összetevők.
Ennél jobb nem is lehetne, mindig bevásárolok belőlük bőven. :D
Ez az Lidl! ;)
Megy az 5 csillag.

Glória Kedves

2018. október 19.

2018-10-19 Egy idő után zsírosodott a hajam tőle, rájöttem miért, hígítva kell használni és így nincs vele problémám. Most 2 flakonom van, az egyikben hígítom kb. felesben vízzel.
2018-06-26 Hosszú idő óta sikerül most úgy hajam mosnom a Cien baby samponnal (és a hair food pakolóval) hogy minimálisan sem pirosodik ki az arcom, mert nem irritál. Szép összetevőlista. Száraz haj, viszlát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

zentai.zita

2018. október 19.

Szeretem, mert jó nagyon. Az érzékeny fejbőrömnek nagyon jót tett, s az eddig használt babasamponokhoz képest az állaga is nagyon jó, az illatát meg egyenesen imádom! Egyetlen gyenge pontja, hogy picit szárít ez is, de ez hajbalzsammal könnyen kiküszöbölhető. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

lavendersky

2018. május 20.

Nem is rossz! Vékonyszálú hajam van, a fejbőröm pedig gyorsan zsírosodik és mellé még érzékeny is. Nem viszket tőle a fejem, nem érzem azt a második nap után, hogy a hajszálaim összetapadnak a hajtöveknél, ami nálam elég ritka. És az illata valami csoda. :) Egy kicsit szárít, főleg a hajvégeknél, de egy kis olajjal lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.