Cien

Ár:   479 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Lágy felületaktív anyagokkal és nyugtató kamillakivonattal tisztítja a finom babahajat, és kíméletesen ápolja az érzékeny babafejbőrt.

Szappanmentes, pH-bőrsemleges, vegán termék.

KataB

2020. január 4.

Nagyon szeretem! Sok szokitessel, vasalassal haza vágtam a hajamat. Kiprobaltam rengeteg mindent, hogy legalább egy picit egészségesebbnek tűnjön a hajam. Ez a kis csoda teszi a dolgát! Nemrég óta használom, de határozottan puhább a hajam!
+pont :a hajmosas kitolodik mióta ezt a sampont használom!

Ujravevos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

+pont :a hajmosas kitolodik mióta ezt a sampont használom!

Ujravevos! :)

Villango

2019. november 6.

A maga nemében nagyon nagyon jó.
Ár-érték arány csillagos ötös.
Tényleg nem árt felhígítani kevés vízzel, így használom első samponozáshoz, a másodikhoz egy profibb szulfátmenteset használok.
Tényleg nem lesz 100%-ban tiszta a haj (fejbőr???), de tényleg nem is zsírosodik olyan gyorsan. Én még mindig minden másnap kell hogy mossam, de el tudom képzelni hogy ez kitolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

A maga nemében nagyon nagyon jó.
Ár-érték arány csillagos ötös.

BenkeFanni

2019. október 22.

Olyan sampont kerestem amiben tényleg semmi nincs, se szulfát, se egyéb felesleges összetevő, így esett rá a választásom.
Nagyon göndör hajam van, emiatt pedig elég száraz is. Mióta ezzel a samponnal mosom a hajam, sokkal kezelhetőbb és ritkábban is kell mosnom. Heti egyszer mosom meg, kétszer samponozok. Az elsőnél alig habzik, a másodiknál már jó. Nincs az az érzés, mint a legtöbb samponnál. Nem gyalulja úgy le a fejbőrt. Nem lesz teljesen "tiszta", de a fejbőrön maradt kis olajszerű réteg miatt lassabban zsírosodik. Később nem fog tocsogni a fejbőr a zsírban. Az egész olyan egészséges lesz. Ár érték arányban is szuper. Már a harmadik flakonomnál járok. Ha egyszer szülök egy babát, nála is tuti ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Annie87

2019. október 17.

Gyerekeknek használjuk, és nagyon szeretjük. Szépek az összetevői, natúr illatú, pont elég a habzása és mindehhez az ára is kedvező. Nem csípi a gyerekek szemét, puha, finom illatú és könnyen fésülhető lesz a hajuk tőle. Szeretjük, sokadjára vesszük újra és maradunk is ennél. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Bonika12

2019. június 16.

Olyan sampont kerestem, ami nem szárítja tovább az amúgyis száraz es töredezett hajam. Egy drasztikusabb hajvágás után kezdtem használni, azóta szinte egyáltalán nem törik a hajam, nem seprűs. Nem zsírosítja, nem nehezíti el. Imádom az illatát. A lidl sajátmárkás balzsamjával együtt verhetetlen páros számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

KST

2019. június 8.

Higítva használom: egy kiürült samponos flakont félig vízzel feltöltök, abba belenyomok egy kicsivel kevesebb sampont, mint amennyit higítatlanul használnék, összerázom, majd ezzel az adaggal kétszer hajat mosok. Így nekem kellően habzik, és kevesebb sampon fogy. Úgy vettem észre, tovább bírja a hajam kb. egy nappal. Nem szárít, nem lesz tőle sprőd a hajam. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

writa

2019. március 14.

Gyorsan zsírosodó hajra, viszkető, száraz fejbőrre vettem. A fejbőröm minden problémáját megoldja, talán egy kicsit lassabban szírosdik is a hajam, de azen a gondon nem sokat segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

saethara

2019. március 8.

Olyan sampont kerestem amiben tényleg semmi nincs, se szulfát, se egyéb feleslegesen szárító összetevő, így ő lett a végeredmény.
Állig érő hajam van, ez nem tudom számít -e, de ha ezzel mosom a hajam és semmit nem használok se előtte se utána, teljesen jó, puha és kezelhető hajam lesz.
Átlagosan minden 3. vagy 4. napon mosok hajat mert sajnos zsírosodik a hajam, és ez a sampon kellően kímélő, szerintem akár napi mosásnál sem okozna problémát.
Az ára pedig nagyon barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Az ára pedig nagyon barátságos.

Pille17

2019. február 9.

3 éves kislányom haja csodaszép tőle. Tovább tart a frissen mosott haj, mint az avonos hello kittys samponnál. A felnőtt hajat is puhítja, szépen tisztítja. Bár korpás, problémás hajra nem elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

pici24

2019. január 3.

A seborrheára hajlamos fejbőrömre használom felváltva két másik eucerin samponnal. Az illata nagyon jó, az állaga és habzása is megfelelő. Használatot követően puha lesz tőle a hajam. Mikor elfogy, újra fogok belőle vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.