Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 250 ml

eri4

2020. november 8.

Szeretem a Cien termékeket... De ez nem vált be sajnos. Először testapolónak próbáltam használni, nehezen szívódik be, és olyan furcsán tapad és csúszik egyszerre... borzasztó sűrű. Később az arcomon próbáltam, hajfestésnél a festék alá, nagy vörös foltok lettek a bőrömön, és kicsit csípte is. Ledörzsöltem azonnal, kb. még negyven percig díszelgett a helye... alapvetően nem érzékeny a bőröm, de ebben lehet valami aminek én nem vagyok jó :/ Azért adok három csillagot csak, mert ahol először próbáltam, térden, lábszáron úgy láttam jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 8.

AnnaAnnaAnna

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Sokan említik a Níveát. Én is azt váltottam le. Nagyon szeretem ezt a krémet. Könnyű felvinni, beszívódik, finom illata van és hát sokkal olcsóbb is,mint a Nívea.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

Erika80

2019. január 12.

Elég rég megvettem már ezt a krémet és főként a kezemre de volt, hogy az egész testemre is használtam és még mindig van a tégelyben. Tényleg rendkívül hasonlít a Níveára. Állagban, illatban és hatásában is. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Renus

2018. november 6.

Valóban hasonlít a Niveához csak ez sokkal olcsóbb, teljesen jó.
Ajánlom mindenkinek, sokáig elég a tégely tartalma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Valóban hasonlít a Niveához csak ez sokkal olcsóbb, teljesen jó.
Ajánlom mindenkinek, sokáig elég a tégely tartalma.

emb1p3

2017. október 30.

Jó helyettesítő terméke a klasszik Niveának, zsíros, tartalmas krém száraz bőrre. Mégis inkább Niveát fogok venni, ha elfogy, mert annak az illata addiktív, hiányzik. Nem is hittem, hogy a Lidl-nek vannak jó sajátmárkás kozmetikumai, engem nagyon meggyőzött, fogok kísérletezni, ha arra járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Yami

2017. július 24.

Soft társát kiegészítve használom ezt a szárazabb részekre, mint a könyököm, a sarkam vagy a térdem. Télen pedig kifejezetten inkább ezt használom, mert sokkal testesebb krém, de mégis gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

sanci85

2016. október 29.

Ezt a fajta bőrápolót is szerettem. Jól hidratál kicsit nehezebben szívódik be az illata elfogadható, az ára is megfelelő. Talán egy kicsivel jobb a Cien soft változata, mert az gyorsabban beszívódik, és jobb az illata.Télire ez épp megfelelő. De ettől függetlenül jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Kingucii

2016. augusztus 16.

Nem is olyan rossz ez a kis testápoló. Picit zsírosabb összetételű, ezért inkább télre ajánlom. Olcsó, bár az illata picikét fura, de meg lehet szokni,ráadásul gyorsan el is illan.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil