Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. március 16.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Tusfűrdő hab spray kiszerelésben, orientális illattal.

mse02

2017. március 17.

Ez az első spray hab tusfürdő amit kipróbáltam, kíváncsi voltam rá.
Tetszik az elgondolás, bár használat közben olyan érzésem van mintha borotvahabbal fürdenék. :D
Egy sűrű krémes hab állaga van, jó érzés a bőrömön eloszlatni.
Ez az illat nekem férfias, bár sehol nem találtam rajta jelzést hogy melyik nemnek szánták.
Az flakon leírása szerint orientális, fás, narancsvirágos illat jegyei vannak.
A zuhany után még hosszan érezni a bőrön.
Kiváncsi vagyok a virágos testvérére is, ezt tovább adom a páromnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Ez az első spray hab tusfürdő amit kipróbáltam, kíváncsi voltam rá.
Egy sűrű krémes hab állaga van, jó érzés a bőrömön eloszlatni.
Az flakon leírása szerint orientális, fás, narancsvirágos illat jegyei vannak.
A zuhany után még hosszan érezni a bőrön.
Kiváncsi vagyok a virágos testvérére is, ezt tovább adom a páromnak.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate