Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen.

varaviri

2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bejött, estére sem izzadok meg, ha ezzel kenem be a hónaljamat. Nálam jó néhány drágább és márkásabb darabot is kenterbe ver, és mivel szeretem a virágillatot, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Lysimachia

2016. július 28.

Nagyon tetszik az illata, párszor talán még veszek belőle. Ami a negatív oldalon áll, hogy a ruhákat befogja. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Matilda

2016. március 15.

Nekem tetszett az illata, bár kicsit mamás, de inkább az zavart, hogy baromi erős volt, egész nap éreztem maximális intenzitáson. A hatása valóban nem a legjobb, punnyadós hétvégeken majd elhasználom, mert kidobni nem akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Adri95

2015. október 26.

Illata borzasztó..ruhákon nyomott hagy.
Igaz nem egy drága mulatság.. de inkább szerintem ne vedd meg.. semmit nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Illata borzasztó..ruhákon nyomott hagy.

Barbi 27

2014. december 10.

Nekem 1 órás védelmet sem biztosított az izzadás ellen és még büdös is!!! pénkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin