Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FerJuci, Módosítva: 2013. október 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lábápolók

Felfrissíti, élénkíti és mentával,  értékes olajokkal ápolja a lábakat.

muffinmonsuta

2014. április 4.

Ilyet vettem én is pont ezt a fajtát! :D Nagyon tetszett nagy kiszerelés,nem is volt drága,meg az illata is és amikor fürdettem a lábaimat akkor nagyon jó mentolos,eukaliptuszos érzés volt.:) Kár,hogy már nem találok sehol,az egész családnak bejött,ezért hamar el is fogyott-.-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

FerJuci

2013. október 22.

Nagyon szeretem forró lábfürdőként ilyenkor, hideg időben...felmelegíti a lábakat és ápol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Mentha Arvensis Herb Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Methyl Salicylate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Green 5 / CI 61570

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)