Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

narancsdzsem

2017. szeptember 12.

Évek óta Cien sampon rajongó vagyok, mert ők nem zsírosítanak. De ez sajnos igen. És büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Szedres22

2017. január 3.

A legelső "Cien-sampon-kívàncsi-vagyok-mit-tud" élményem vele volt, abszolút pozitív a csalódás!
A haj puha tőle, és valamiért annyira erős a kókusz illata, hogy még a következő mosás alkalmàval is érezni ha víz éri a hajat, fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

helgus96

2016. augusztus 19.

Imádom! Abszolút jól tisztít, utoljára ilyen tisztának a hajam mosás után egy 2ezer forintos samponnal éreztem. Balzsam szükséges utána, de én azt mindig használok amúgy is. Illata isteni kókuszos. Ár-érték arányban kiváló, azt hiszem olyan 300 ft körül volt. Nem kell belőle sok, jól habzik.
+ előnyben részesítem azt a sampont vásárláskor aminek átlátszó a flakonja ( ez ilyen berögzült mániám, én sem értem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Szofi

2016. július 5.

Próba-szerencse alapon megvettem, mert nagyon megtetszett az illata, és mert a gyorsan zsírosodó hajamat moshatom bármi drága samponnal, úgyis bezsírosodik 1 nap alatt, szóval minek költsek rá sokat. Nagyon erősen tisztít, ennek következtében szárít is. Szerintem a fejbőrömnek nem tett túl jót, mostanában jobban hullott kicsit a hajam, idén már másodszor, most elhagytam ezt a sampont, hogy megnézzem, mi lesz. Összességében én inkább ajánlok egy Balea sampont, mint ezt, mert ez tényleg kicsit vad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.