Cien

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. április 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőtej vanília-szezám illattal

Alkalmazás: a fürdősót adja hozzá a befolyó vízhez. 10-20 percig fürödjön 36-38 fokos vízben.

strankulakitti

2017. november 22.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Több üveggel is elhasználtam. Imádtam az illatát, egyébként is vanília mániás vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Mundow

2017. szeptember 12.

Jó illata van és kellemes fürödni benne. Mintha puhább lenne tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Jó illata van és kellemes fürödni benne. Mintha puhább lenne tőle a bőröm.

Nussh

2017. március 5.

Arról fogalmam sincs, hogy a bőrömmel tesz-e bármit, de hogy egy hosszú nap után bármit megadnék egy nagy kád forró vízért, amibe van egy istenes adag szórva ebből, az tuti! Elképesztően jó illata van, teljesen el tud lazítani, imádom! Nagyon szomorú leszek, mikor elfogy, tekintve, hogy szezonális. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

tthfnn

2017. február 13.

Isteni jó illat, én úgy vettem észre, hogy fürdés utána nagyon puha lesz a bőröm és nem annyira száraz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.