Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2019. április 12.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Lidl

Lágy textúrájú könnyű pirosító, friss és természetes hatást biztosít az arcnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kiralyd

2020. szeptember 14.

hát esküszöm, ez egy kics!! én a csillámokat tartalmazó verzióját vettem meg, és gyönyörű, féltem, hogy nagyon nagy csillámdarabok lesznek benne, de nem, szép visszafogott a végeredmény, barackos-rózsás színe van, az én arcomon pedig tartós is. újravevős nálam, ahogy a márka 15-s árnyalatú rúzsa is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

KisTigris

2020. május 6.

2019. november 09.
A Secret Lovers árnyalatban van meg. Pont jó pont ideális nekem. Imádom szerelmes vagyok belé!
2020. május 08.
Még mindig szerelem! Keveset haszálok belőle, nagyon pigmentált. Csillogást nem látok, ha van, akkor nagyon visszafogott lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

2019. november 09.
2020. május 08.

Sammael

2020. március 12.

Elég olcsón jutottam hozzá, és basszus, iszonyatosan jó. Ilyen minőséget sehol sem kapok ennyiért, az fix! Nem agyon pigmentált, ezért nagyon kellemesen piros árnyalatot lehet feldobni a kis almácskákra. Szerintem tartós marad az arcon amedidg kell, szerintem szuper. Újra veszem, ha elfogy! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

FeketePiroska

2020. január 5.

Elég erősen pigmentált, viszont hamar le lehet szedni az arcról, ha az ember megfogdossa. Nem egy atombiztos cucc, de mivel olcsó, teljesen befektetni egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

HHH97

2019. július 25.

A Glowy Dream árnyalat van meg, idáig ez a kedvenc pirosítóm, minden nap használom. Szeretem, mert nem túl feltűnő (lehet, hogy vannak problémái a pigmentáltsággal, de nekem ez jól jön), azonban a nap végére le tud kopni. Ettől függetlenül én meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

pacsezi123

2019. május 17.

Tényleg meglepően jó pirosító, eléggé pigmentált, ecsettel könnyen és finoman fel lehet vinni az arcra. Természetes hatású, és nagyon olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

HNReni

2019. április 24.

"Csak úgy" vásárlás eredményeképp landolt a kosaramban. Az összetevői egész jók. Közepesen pigmentált, de azért vigyázni kell vele. Eloszlatni könnyű pirosító ecsettel. Tartóssága is közepes. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.