Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órán át véd az izzadás ellen, nem hagy fehér nyomot a ruhán. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 200 ml

KorinLilla

2019. május 31.

Azért vettem meg, mert nincs benne aluminium. Szeretem, mert teszi a dolgát, ráadásul hiába van illata, nem nyomja el a mellette használt parfümöt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

zolabori

2019. május 1.

Próbáltam már ezerféle drága izzadásgátlót, na ez veri az összeset. Már hónapok óta használom és még mindig hat! Nagyon kellemes, tiszta illata van, nagyon tartós, még egy futkorászós-leizzadós nap végén is bátran emelgetem a karjaimat :D Nem hagy foltot sem.
Tulajdonképp mindegy melyik változat, mindegyik egyformán jó. Van egy sima 24 órás, nekem télen az is tökéletesen elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Lillie

2017. július 4.

Halottnak a csók.... szinte semmi. Az ára miatt nem dőlök a kardomba de ritkán nyúlok ennyire mellé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Editkacsa

2016. augusztus 23.

Nagyon szeretem ezt a dezodort alumíniummentes olcsó és tudja a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Nagyon szeretem ezt a dezodort alumíniummentes olcsó és tudja a dolgát!

siss

2015. április 26.

Befürödtem ezzel az illattal alaposan. Olyan púderes,pacsulis,virágos,ócska kölni illat. Képtelen vagyok magamon elviselni,annyira utálom. Valami édeskés,finom illatra számítottam,hát ez nagyon nem az. Ment a wc-be illatosítónak,de még ott is ki nem állhatom. Nem érte meg azt a 400 ft-ot,hej,de kár volt megvenni.
Hülye sprayk,mindig lutri a vásárlásuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Hülye sprayk,mindig lutri a vásárlásuk.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.