Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Torpece, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Hővédő spray hajvasaláshoz, hajszárításhoz.

Védőréteget képez a hajon, ami a belső hajszerkezetet megvédi a hő káros hatásaitól.

monkap2

2020. január 5.

Kicsit felve vettem meg az itteni velemenyek alapjan, de szerencsere pozitivan csalodtam. Olcso es jo. A hajam sokkal konnyebben szarad es formas marad a nap vegere is. Sajnos van egy forgom a fulem mogott es emiatt a felhosszu hajam eleg csalen all mar kb 1 oraval a szaritas utan. Ha ezt a termeket hasznalom, akkor megorzi formajat egesz este. Illetve nem szalkasodik. Az illata ugyan regimodi, de hamar elillan, nem eros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

vikiz20

2019. június 12.

Az illata finom, de nem sokat használ, elég gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Az illata finom, de nem sokat használ, elég gyenge.

nori145

2019. június 5.

Hajszárítás után nagyon puha a hajam tőle, és az illata is nagyon sokáig megmarad ahoz képest hogy csak egy hővédő. Nálam a hővédő hatása is megmutatkozott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

tami99

2019. február 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, hogy van-e hővédő hatása azt biztosan nem tudom kijelenteni, de szeretem az illatát, és a hajam puha lesz minden használat után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

HDorina

2018. szeptember 25.

Jó illatú hővédő spray. Nem ragad össze a haj tőle és tudom, hogy védve van a hajvasalásnál. :) Különösebb benyomást nem tett nekem, ezért nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Alexandra11

2018. július 10.

Már régóta használom. Szeretem az illatát, nekem nem zsírosítja a hajamat. Hogy mennyire védi a hajamat, azt nem tudom, mert még ígyis töredezett, de szerintem csodát senki ne várjon tőle, mert nem hiszem, hogy ettől lesz ragyogó és egészséges a hajad. De az biztos, hogy ettől puhább a hajam hajszárítás után. Mert amikor nem használtam száraz volt a hajam. Szóval mindenképp érdemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

sztinke

2018. május 17.

Minden hajmosás után használom, hajszárítás és/vagy hajvasalás előtt. Én nem éreztem rossznak az illatát, és el is illan. Nem használok belőle sokat, így nem lesz tőle ragacsos a hajam, és nem is zsírosít. Hogy mennyire jó hővédő, azt nem tudom, de nem töredezik a hajam, úgyhogy tulajdonképpen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Kremrajongo

2018. február 5.

Nekem bevált, nem ragad tőle a hajam, nem zsírosítja.
Ár-érték arányban kiváló.
Én kifejezetten szeretem az illatát.
Elengedhetetlen hajvasaláshoz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Nekem bevált, nem ragad tőle a hajam, nem zsírosítja.
Ár-érték arányban kiváló.
Én kifejezetten szeretem az illatát.
Elengedhetetlen hajvasaláshoz. :)

prussycat

2017. december 22.

Semmit nem ér, a hajam csak összeragad tőle. Nem ajánlom senkinek, akkor inkább már nem rakok semmit a hajamra, mert ez csak ront rajta. A szaga is borzalmas és a flakon fújókája is megér egy misét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

kittiana1

2017. január 20.

Nemrég vettem meg próbaként az új hajvasalómhoz.Leginkább a hajam végeire teszek belőle.
Pozitívumok: Az ára jó,könnyen beszerezhető, kellemes az illata, fényesíti a hajat
Negatívumok: A szórófej egy fillért sem ér, napi használatnál zsírosít
Összegzésként elhasználom,nem rossz,de újra nem fogom megvenni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Negatívumok: A szórófej egy fillért sem ér, napi használatnál zsírosít
Összegzésként elhasználom,nem rossz,de újra nem fogom megvenni:)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.