Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Torpece, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Hővédő spray hajvasaláshoz, hajszárításhoz.

Védőréteget képez a hajon, ami a belső hajszerkezetet megvédi a hő káros hatásaitól.

Emma23

2021. augusztus 4.

Ennyi pénzért szerintem ez egy jó hővédő. Nagyon szeretem és szépen védi a hajamat és puha tapintása lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

V_4nd4

2021. július 22.

Fogalmam sincs, hogy bármit is csinál-e a hajammal a hatásával kapcsolatban.. Mindenesetre a lelkemnek megkönnyebbülés, hogy ezzel (is) fújkálom hajvasaláskor. Olcsó, jó illatú, nem zsírosít, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

Kajmi

2021. június 15.

Nem hiszem, hogy a legjobb hővédő termék. Az ára miatt vettem meg, gondoltam egynek jó lesz. Mindenképpen elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem. Nedves hajra fújom, hajszárítás miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Lovaslany

2021. január 20.

Nedves hajon, hajszárításhoz használom. Nem igazán veszem észre, hogy bármi különösebb hatása lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Fanni039

2020. december 16.

Olcsó ára ellenére szeretem, hogy nem ragacsos, semmi extra hatása nincs, de szépen meg tudott nőni a hajam, igy gondolom, hogy müködik a hővédő hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Erika80

2020. augusztus 31.

2020. aug. 16.: A nedves hajamon eloszlatva szárítom be a frizurám, majd néhol a hajvasalóval átmegyek rajta. A frizura tartásának, egyenességének tapasztalatom szerint eleget tesz. Illata kellemes, még száraz hajon is érezni egy darabig. Egyedül a szórófej porlasztásával nem vagyok 100%-osan megelégedve, az lehetne jobb is, de ár-érték arányát tekintve így is remekel.

Update: Nos, egy ideje már használom, így pontosabb véleményt tudok róla formálni. Lentebb pontozom, mert mégsem a legtökéletesebb. Persze árához mérten nem rossz, de azért messze nem tökéletes. Úgy veszem észre, hogy némiképp zsírosítja a hajam. A száraz hajamra pedig egyáltalán nem jó ötlet fújnom, mert nem lesz esztétikus az összkép. Így kicsit elvette a kedvem a használatától, de mindenképp elfogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

monkap2

2020. január 5.

Kicsit felve vettem meg az itteni velemenyek alapjan, de szerencsere pozitivan csalodtam. Olcso es jo. A hajam sokkal konnyebben szarad es formas marad a nap vegere is. Sajnos van egy forgom a fulem mogott es emiatt a felhosszu hajam eleg csalen all mar kb 1 oraval a szaritas utan. Ha ezt a termeket hasznalom, akkor megorzi formajat egesz este. Illetve nem szalkasodik. Az illata ugyan regimodi, de hamar elillan, nem eros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

vikiz20

2019. június 12.

Az illata finom, de nem sokat használ, elég gyenge.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Az illata finom, de nem sokat használ, elég gyenge.

nori145

2019. június 5.

Hajszárítás után nagyon puha a hajam tőle, és az illata is nagyon sokáig megmarad ahoz képest hogy csak egy hővédő. Nálam a hővédő hatása is megmutatkozott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

tami99

2019. február 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, hogy van-e hővédő hatása azt biztosan nem tudom kijelenteni, de szeretem az illatát, és a hajam puha lesz minden használat után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.