Cien

Ár:   €4.45   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. július 30.

Ár:   €4.45
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hatékonyan küzdhet a bőröregedés ellen. Kimondottan az arc, a nyak és a dekoltázs ápolására lett kifejlesztve. Az azonnali bőrsimító hatás sugárzóan friss és feszes megjelenést kölcsönözhet a bőrnek, ami ennek köszönhetően lényegesen fiatalabbnak tűnhet. A gél gyorsan felszívódhat és nem hagyhat hátra zsíros réteget a bőrön.

Qwerty

2019. augusztus 16.

Az itthon nem kapható parfümutánzatokat mentem szaglászni egy osztrák Lidlbe (fúj, fúj, és fúj), végül ez a kis zselé landolt a kosárban. Szép összetevők, jó ár, a márka eddig még nem okozott csalódást. A képen nem látszik, de ez egy csodaszép átlátszó üvegecske, igényes, minőségi csomagolás.
A zselé felkenve hamar eltűnik, zsíros érzetet tényleg nem hagy (mert mi is hagyna?), kicsit csíp pár pillanatig, de csak annyira, ami ilyen krémeknél nem szokatlan. Itt jön a de. A reggeli mosakodásnál vettem észre, hogy nem beszívta a bőröm, csak rászáradt úgy, hogy nem is éreztem a filmréteget. De ahogy víz érte, feloldódott, csúszóssá vált rögtön. Próbáltam úgy, hogy hagytam pár percig száradás után, majd egy vizes vattával még leszedtem a felesleget. Amíg volt türelmem játszani vele, látványos hatása nem volt, egyelőre félretettem, mert közben úgy tűnik megtaláltam azt a terméket, ami tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol