Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órán át véd az izzadás ellen, nem hagy fehér nyomot a ruhán. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 200 ml

zolabori

2020. április 3.

Körülbelül két évvel ezelőtt, kényszerből vettem meg mert éppen nem volt Rexona a Lidlben. Azóta csak ezt használom. Még nap végén sincs semmi szagom, pedig anno Rexona, Nivea, Dove, Adidas és ki tudja hány márkát kipróbáltam már... ez a fajta foltot sem hagy a ruhán és ami számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzért sokkal jobban véd az izzadás ellen mint a drága társai!
Az illata finom, tiszta illat, de nem zavaró, nem nyomja el a parfümöm illatát.
Nagyon szeretem és mióta ezt használom, nem volt kényszerem más márkákat kipróbálni. Kapja a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Az illata finom, tiszta illat, de nem zavaró, nem nyomja el a parfümöm illatát.

Racka

2019. március 5.

Kellemetlen, szúrós műillat, és semmi hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Kellemetlen, szúrós műillat, és semmi hatása nincs.

Niphredil

2018. december 12.

Az első Cien deo, amit megvettem, én az ilyen spray-ket csak otthonra, frissítőnek használom magamra, így csak ezt tudom véleményezni. Engem ugyan nem irritál, viszont az illata, amiért kellene, nem a legjobb, kifújáskor fojtogató, mikor az eltűnik tényleg, kissé slampos, mint előttem írják. Egyébként sokáig tartja magát és sokáig elég a flakon, én a nyáron vettem és most fog elfogyni, de helyette másikat veszek inkább. Tőlem közepest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Renus

2018. szeptember 14.

Sajnos nem jó, nekem csípi a bőröm konkrétan és nem is hatásos egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Sajnos nem jó, nekem csípi a bőröm konkrétan és nem is hatásos egyáltalán.

PerfumePippi

2018. május 26.

Hatékony izzadásgátló, de sajnos sem az állagával, sem az illatával nem vagyok elégedett. Púder-illatnak ez nagyon karcos és torokkaparó, és "leszáradás" után sem finom és könnyed, hanem van benne valami slampos. Ez egy dolog. Nagyobb problémának érzem azt, hogy egy nagyon makacs, bőrszárító réteget képez a hónaljamon, amit nem szeretek. Hasonló árkategóriában sokkal jobb a Balea 200ml-ese, és csak egy százassal kerül többe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Syub

2017. szeptember 10.

jó illata van és én nem vettem észre, hogy foltot hagy de ha kicsit izzadósabb vagy nem ér semmit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Pantene

2017. április 26.

Valóban nem hagy FEHÉR foltot, de foltot azt igen... Többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Valóban nem hagy FEHÉR foltot, de foltot azt igen... Többet nem veszek ilyet.

Csilko

2017. március 19.

jó illata van, nem hagy foltot a ruhán és még olcsó is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

jó illata van, nem hagy foltot a ruhán és még olcsó is

Linduka

2017. február 5.

Folyamatosan bővítem a CIEN gyűjteményemet! Az illata púderes, semmivel sem rosszabb, mint a drágább társaié. Nem hagy foltot a ruhán, nem pereg le a bőrről valami fehér, hintőporos cucc, mint sok más dezodor után. Garantáltan újra veszem! Ár/Érték arányban 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

April13

2016. augusztus 20.

Pár hete futottam bele, gondoltam, kipróbálom, úgyis általánosságban nagyon elégedett vagyok ezzel a márkával. Kellemes az illata, kicsit púderes, de nem túl tömény vagy orrfacsaró, frissnek, üdének, tisztának érzi magát tőle az ember. Egyáltalán nem csípte, irritálta a bőrömet, és nem hagyott semmilyen érezhető, látható, zavaró réteget felvitel után. Én teljesen átlagos mértékben vagyok izzadós, és így nálam napi egy-egy fújásnyi valóban elég volt, hogy mind a kellemetlen szagot, mind a verejtékezést meggátolja aznapra, de a 48 órás védelmet mondjuk nem állt szándékomban tesztelni. Az illata hosszú távon is megmaradt, mégis elég semleges ahhoz, hogy gyakorlatilag bármilyen parfüm mellett jól megférjen. Az ár/érték arány, mint az a Cien termékeknél gyakori, itt is kiváló (200 ml/400 Ft), és mivel napi egy fújás is elég volt belőle, nem is fogy gyorsan. Összességében nagyon tudom ajánlani saját tapasztalat alapján azoknak, akik maximum átlagosan izzadósak, nem igényelnek fokozott védelmet, vagy nincsen nagyon érzékeny bőrük, és csak egy sima, jó, de nem domináns illatú, lassan fogyó, ruhabarát dezodort keresnek kedvező áron. Bár nincsenek speciális igényeim semmilyen szempontból dezodorok terén, így nem tudom megítélni, hogy mindenki számára "csodaszer"-e, de az biztos, hogy nekem minden elvárásomat teljesíti, amit egy dezodorral szemben támasztok, így nincs okom levonni semmire egyetlen csillagot sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate