Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Linduka, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajformázók

Dúsító hatású hajlakk

lois

2020. január 9.

Elégedett vagyok ezzel a hajlakkal, jól tart, nem ragacsos, tetszik az illata, bár túl erősnek találom. Árban is nagyon pénztárca-barát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

EnyediF

2019. március 27.

Vicc az egész... Olcsó könnyen törős fújó része van, az illata borzasztóan émelyítő, maga a termék pedig mű vizes hatást keltve ráköt a hajamra... Próbáltam távolabbról is, de úgy meg nem fejtette ki a hatását...hatalmas 1-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Renus

2018. október 3.

Sokféle hajlakkot próbáltam eddig (taft,syoss,stb..), de ennél fogok maradni.
Végre nem ragad a hajam,nem nehezíti el,és könnyű kifésülni a hajból.
Az illata is egesz jó, az ára meg pláne!
Nagyon ajánlom mindenkinek,engem meggyőztek a lidl termékei. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Sokféle hajlakkot próbáltam eddig (taft,syoss,stb..), de ennél fogok maradni.
Végre nem ragad a hajam,nem nehezíti el,és könnyű kifésülni a hajból.
Az illata is egesz jó, az ára meg pláne!
Nagyon ajánlom mindenkinek,engem meggyőztek a lidl termékei. :)

Kence123

2017. augusztus 29.

Nagyon jó kis hajlakk.A 3 as erősségű is rendesen tartja a hajamat, nem ad ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

hagane1994

2017. május 23.

Nagyon jól fixálja a hajat és az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon jól fixálja a hajat és az illata is kellemes :)

Ziza99

2017. március 23.

Nagyon szeretem a Cien termékeket köztük ezt is. Már több mint másfél éve csak ezt használom, nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

oliviag

2017. január 25.

Nekem nagyon megtetszett ez a hajlakk, végső elkeseredésemben vettem meg a Lidlben, mivel a taft hajlakkokban hatalmasat csalódtam. Gondoltam miért ne?! És nézzenek oda, nagyon tudja a dolgát ez a hajlakk!! Legfontosabb szempont, hogy VÉGRE nem ragad a hajamra, fújókája egyenletesen oszlatja el a lakkot, nagyon tartós!!!! A szagát nem tudom értékelni, mivel nekem nem büdös, de lehet hogy a hővédő spray illata nyomja el, amit mindig használok vasalás előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

szollosiheni

2017. január 17.

Adtam neki egy esélyt, mert nagyon sokan dicsérték a Cien cuccokat. A hatása nem rossz, jól tart és nem rakódik az ember hajára, de valami irgalmatlanul émelyítő öregasszony-szaga van, számomra totálisan elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Tiuska

2017. január 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, az illata is szuper, nem fuldoklok tőle használat közben és nem lesz tőle fehér a hajam (eddig bármilyen hajlakkot használtam, másnap fehér ragacsos lett a hajam...) biztos hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Linduka

2016. november 3.

Most nagyon reklámozzák a Cien termékeket, így gondoltam veszek pár cuccot és kipróbálom. Árban nagyon szuperek. Ez a hajlakk is csak 399 ft volt. Az illata nagyon finom, nem olcsó pacsuli, hanem kellemes, friss,tiszta illata van. A hajat kissé elnehezíti, meg mintha túl vizes lenne a permet amit kifúj. De azért nem rossz, megtartja a hajat ha csak könnyed tartás a cél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide