Cien

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: krémkereső, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő többféle illattal.

sailorluna

2019. január 29.

mindet próbáltam, egészen jó tusi. finom illatú, krémesen habzik, nem szárítja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

blilla91

2016. július 28.

Jajj micsoda emlékek, még egyetemista kolis koromban vásárolgattam ezekből, egy zöld aloés verzióra emlékszem, hogy nagyon finom illata volt, illetve valami sárga színű mandulás-barackos rémlik még, aminek jó illata volt. Simán újravenném, ha lenne a közelemben Lidl. :D Hozza a dm, rossman sajátmárkás szintjét, talán ezek még kevésbé is szárítottak, mint a drogériák tusijai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

SzAgika08

2015. augusztus 1.

Kissé szkeptikus voltam az ilyen olcsó termékekkel kapcsolatban de igazából nagyon jó.Nekem most fogy majd el a Mangós de egyszerűen imádom. Nagyon jól habosodik,az illata élménnyé teszi a tusolást és nagyon sokig érződik is valamint az állaga is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

lilielli

2015. május 9.

A múlt héten vettem meg a mangósat és isteni!!! Ha szivacson habosítom fel, utána a bőrömön nem érződik illat, így csak simán használom, úgy megmarad az illat!! Nagyon rákattantam a mangó illatú testápoló/fürdőszerekre, stb. Eddig nyaranta a citromosakat vettem, de most veszek majd még 1-2 dolgot, ami mangós!! Csak ajánlani tudom.!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

mslauryn

2015. április 16.

Anyukámtól kaptam az elsőt, magamtól nem vettem volna meg. Nagyon kellemesen csalódtam, azóta is a barackos-mandula olajosat használom, nagyon jó illata van és szuperül hidratál! Senkit ne tévesszen meg az egyszerű csomagolás, ez egy remek tusfürdő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

kékáfonya

2015. február 20.

Mangósat vettem, nagyon félve. Aztán nagyon kellemeset csalódtam. Jó az illata, jól habzik, nagyon jó kis tusfürdő, főleg ha az árát is nézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

laracrof

2014. november 18.

Nekem ez nagy kedvenc, főleg az aloes változat. Krémes, finom illatú és erősen hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 18.

Rony

2014. augusztus 13.

Megvettem a mangósat és imádom. :)
Nagyon jó illata van, krémes, és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Megvettem a mangósat és imádom. :)
Nagyon jó illata van, krémes, és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

candus

2014. június 10.

Még nagyon régen, talán 2007-ben használtam utoljára egy ilyen tusfürdőt. Kávé illata volt, és nagyon mély benyomást tett rám. Imádtam az illatát, szuper krémes volt, nem szárított. Azóta sem találtam olyan jó kávés tusit, mint amilyen ez volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

francais

2014. május 31.

kék van meg, sajnos az illata nem tartós :( ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

kék van meg, sajnos az illata nem tartós :( ezért a 4 pont.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.