Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen.

Jelizz

2017. február 26.

Annyiba kerul mint egy Fa deo,szep a csomagolasa az illata enyhen fuszeres. Nem tetszik ragacsos erzetet kel,es nem funkcional tul jol 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

2016. november 17.

Nemrég fedeztem fel, hoyg van ilyen C.M. replika-illatú dezodor, és mivel a C.M.-et szeretem de annyira nem vagyok eleresztve, hogy az egész testápolás-sorozatom Chanel legyen, gondoltam teszek egy próbát vele. Nagyon kellemes meglepetés ért, egyrészt az illata tényleg nagyon hasonló a C.M.-hez, másrészt az izzadásgátló hatása nálam nagyon jó. Nyáron nem tudom hogy működne, de most tökéletes, egész nap szárazon tart. Ha Coco M.-t fújok akkor őt használom (és a Suddenly Madame Glamour tusfürdője és testápolója is jó kiegészítői az eredeti Coco M. illatnak, pedig maga a Suddenly M.G. parfüm az azért messze van az eredeti illattól).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

e

2016. október 5.

Finom az illata, jó az állaga, bár elég gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Finom az illata, jó az állaga, bár elég gyorsan elfogyott.

annapinky2003

2016. augusztus 17.

Borzasztó! Egyáltalán nem segít. Konkrétan: izzadok, mint egy ló és még büdös is vagyok. már bocs a kifejezésért.
Tele van vegyszerekkel és az illata sem jó. A csomagolása miatt pedig törékeny. És üveg. Ezért még nehéz is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

eveartstar

2016. június 13.

A múltkor a párommal voltam moziba, tök jó kis filmet néztünk meg... miközben terjengett egy finom parfüm illat... egész végig azon gondolkodtam hogy kinek lehet ilyen illata?!...olyan megfoghatatlan volt az egész. Csak otthon jöttem rá, hogy NEKEM van ilyen illatom! :D Nagyon szeretem és jól áll nekem.Tartós is rajtam. Néha tapaszt meg szárít, ilyenkor kicsit leállok vele. Újra fogom venni! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

tothbernadett

2015. november 18.

Ár/érték arányban kiváló. Hatását tekintve nem egy Rexona, de tisztességesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Mandolin

2015. október 20.

Imádom! Jó az illata, ellátja a feladatát, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Imádom! Jó az illata, ellátja a feladatát, biztosan újra veszem!

boszia

2015. szeptember 3.

Jó az illata, ára, tartós is, újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Jó az illata, ára, tartós is, újraveszem!

Csirip74

2015. július 25.

Nálunk a párom jár rendszeresen a lidl-be vásárolni, a heti bevásárlást ő rendezi. Egyszer mondtam neki, vegyen valamilyen dezodort, ezt hozta haza. Antisudorica mentes napokon, vagy amikor nincs nagy meleg, gondoltam kipróbálom. A nevét nézve egyből leesett, milyen illatra hasonlít, ugyanis a lidl cm replikájához volt már szerencsém, de nem illünk össze. Szóval, kellemes csalódás ért, az illata sokkal finomabb mint a már emlegetett parfümutánzatnak, minden olyan illatjegy benne van amit szeretek és semmi olyat nem tartalmaz amitől hidegrázásom van. Az izzadásgátló hatása is jó, bár én extrém eset vagyok ebből a szempontból. Ára baráti, illata tartós, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

kalla

2015. július 16.

Nagyszerű illata van, és nagyon jól használható is! Sokkal jobban hat, mint eddig bármilyen golyós deó, amit eddig használtam, és a ruhákon sem hagy nyomot. Már a második üveggel használom és biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin