Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asbothb, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

Villango

2014. május 17.

Volt ilyenem pár éve, nyáron használtam, és nekem hatott. :) Az hogy a nedvességet hagyja e kijönni, azt nem tudom, mert nyáron párologtat az ember ott is rendesen, de én nem vettem észre semmi zavaró dolgot a használata során. Nem vagyok túl izzadós, lehet hogy ez si számít, de egy próbát megér. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

fatime

2011. augusztus 17.

Az illata kellemes de ezen kívül semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Az illata kellemes de ezen kívül semmit sem ér.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol