Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiszerelés: 300 ml

Niphredil

2018. október 17.

A tavasszal vettem meg ezt a tusfürdőt, a száraz és érzékeny bőrömre, hátha kellemesebb élmény lenne a zuhanyzás, bíztam benne, hogy az olajossága majd megteszi a hatását. Valamennyire hidratál is tényleg, finom, krémes habja van, de irritált, viszkettem tőle. Egyébként zöldalma illata van, annyira nem szerettem, kihagyható lett volna. Ennél nekem a problémámra az Ombia illatmentes Waschlotion sokkal jobban bejött, mint mindennapos tusfürdő, pedig abban olaj sincs. Igazán érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, viszont a normál bőrnek ez egy kíméletes tusfürdő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

M_Reni

2018. augusztus 27.

Kb egy hónapja vettem és nagyon szeretem, mert nem szárítja a bőröm, sőt inkább hidratálja. Soha ilyen tusfürdőm nem volt még, ami ennyire jó lenne. Nagyon megszerettem, akartam is venni még belőle, de sajnos nem találom a LIDL polcain. Erről tud vki vmit? (ugyan így a cein mandulás tusfürdőt sem) :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Mardebra

2018. május 30.

Rettenetesen száraz, ekcémára hajlamos bőröm van. A legtöbb tusfürdőtől viszketni kezd, vagy csak fáj. Gondoltam teszek ezzel egy próbát, ha nem jön be max megkapja valaki a családban, meg ennyi pénz nem is sok érte. Kellemes meglepetés ért, a bőröm imádja. Nem érzem azt, hogy tusolás után húzódna a bőröm, vagy rosszabb esetben foltokban kezdene lehámlani a testemről. (Igen, ez is meg szokott történni néhány terméknél... :( ). Gyógyszertári tusfürdőkkel összehasonlítva is teljesen jónak mondható. (Eucerin olajos). Ennyi pénzért verhetetlen. Az illata már majdnem hogy férfias, de nőként is élvezhető az illata, ami persze pár óra alatt elillan a bőrről. Szeretem. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Juca84

2018. február 6.

Nagyon szuper krémes tusfürdő, kellemes illattal, nevetségesen alacsony áron. Azoknak ajánlom, akik nem szeretik a mindenféle fura egzotikus gyümölcsös, cukorkás/sütis vagy UNIKORNIS (!!!) illatú tusfürdőket amik elárasztják a boltok polcait...csak szimplán zuhanyozni szeretnének anélkül, hogy kiszáradna a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

lois

2018. február 2.

A majdnem tökéletes tusfürdő. Száraz bőrre a legjobb, mintha tejjel fürdenék, jól hidratál és tisztít, nem húzza a bőröm. Viszont amiért minusz egy csillag, szerintem rettenetes illata van. Feltétlenül használok utána mindig egy fincsi testápolót vagy illatszert, nagyon büdi, szerencsére nem erős az illata, mert akkor nem bírnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Katavi

2017. december 20.

Nagyon száraz a bőröm mostanában ezért választottam de nálam semmi extrát nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Blizz4rd

2017. október 26.

Ez is a kellemes csalódásos listámon van. Az igen olcsó árához képest egész jók az összetevői, szárazabb bőrre egyértelműen sokkal jobb, mint a többi átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

pzmndudo

2017. július 25.

Teljesen elégedett vagyon ezzel a tusival, most nyáron még arcot is moshatok vele, nem húzodik tőle arcbőröm, a lábamon pedig a száraz bőrre ha nincs időm testápolót kenni, az sem gond!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Maniac

2017. július 3.

Jaj, ő a téli kisbarátom! Sajnos nem tudok leszokni arról, hogy a fürdőszobában ne figyeljen legalább 8-9 tusi, mindenféle kiszerelésben, állagban, de legfőképp illatban, és pont itt kezdődik a probléma, ugyanis hamar megunom a legtöbb tusi illatát (kivéve citrusos). Ez a tusi nagyon enyhe illattal rendelkezik (ezáltal nem válik idegesítővé egy idő után sem, jó levezetés a sok erős tusi után), krémes, sűrű állagú, jól habzik. Lemosás után érdekesen csikorgósnak érzem a bőröm, mintha szappannal fürdenék, vagy olyan samponnal mosnék hajat, amitől csikorgós-tiszta lesz. Viszont nem húzódik utána a bőröm, és nem is cserepesedik úgy ki, ha nem használok napokig testápolót. És az áráról se feledkezzünk meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

zsazsa

2017. április 7.

Az SOS kézkrém után (amit szintén tudok ajánlani) ezt pórbáltuk ki. Kellemes tusfürdő, teljesen elérhető áron, finom illattal, jó krémes állaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol