Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Erjenna, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

T-Pumpás dezodor. 48 órás hatékony védelem. Hosszantartó frisseség.

djagica

2020. február 17.

Ugyanarról a deoról írtok biztos? Első nap próbáltam ki, fél napig semmi szagom nem volt, délutánra olyan izzadságszag terjengett, hogy el sem hittem, belőlem jöhet :( estére csomót éreztem a hónaljamban :( nagyon remélem hogy holnapra elmúlik, ez pedig megy a kukába :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

miskvx

2019. július 9.

A Balea med hasonló pumpás - alumentes - alkoholos dezodor unokatesója. Illatban és hatásban nálam kb ugyanazt produkálja mind a kettő. Talán ez egy picikét olcsóbb de nem sok a különbség. Izzadást nem gátol, szagosodást elég jól karbantartja. Borotválkozás után csak a legbátrabbak fújják mert alkoholos és csíp! :) Nekem napi 2x fújkálós (egy újrafújás kell délután) de ez belefér. Nem csodaszer, de alumentesből nálam ez a fajta (ami alkoholos) működik eddig a legmegbízhatóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Cinegemese

2019. április 26.

Ár-érték arány szerintem jó. Az illata visszafogott, eddig még sosem voltam büdös, amikor használtam, az edzést is bírja. Viszont sokkal jobban izzadok, mint más deók esetében. A szép összetevők és a jó ár miatt vettem meg, lehet, hogy újraveszem B opciónak, de kipróbálok mást is. Nagy előnye még, hogy a ruhán sem fehér, sem sárgás foltot nem hagy. Praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

AkInImOd

2019. március 26.

Anyukám vette nekem, miután kínlódva kerestem egy szagmentes és -mentesítő, izzadásgátló dezodort. Jelentem, ez fantasztikus, nem is kell más.
- Nem hagy foltot a tuhán, mert víz alapú és azonnal felszárad szinte.
- Semleges, kicsit tisztaság illata van.
- Elég reggel használnom és estére sem leszek büdi.
- Nem csapott ki, ha éppen megkínoztam a hónaljamat (borotválás, gyantáztatás), akkor másnap reggel picit csíphet, de hát ez más, nem krém deonál is jelentkezne.
- Klassz, hogy látom, mennyi van a spray tartályban.
- Olcsó ahhoz képest, hogy med termék.

Nekem ennél nem kell több. Jackpot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

- Nem hagy foltot a tuhán, mert víz alapú és azonnal felszárad szinte.
- Semleges, kicsit tisztaság illata van.
- Elég reggel használnom és estére sem leszek büdi.
- Klassz, hogy látom, mennyi van a spray tartályban.
- Olcsó ahhoz képest, hogy med termék.

Nekem ennél nem kell több. Jackpot

zsofiabatta

2019. március 21.

Az INCI miatt vettem meg a dezodort egy hete, eddig mindennap használtam: teljesen meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, az illata nem szokványos, de friss. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Froci

2017. május 25.

Számomra nagy előnye,hogy alumínium mentes, és más hasonló termékekhez képest jóval olcsóbb. Az illata nem a megszokott "dezodor illat", nekem alkohol szagú,ami nagy hátránya.Akármennyit és akárhányszor fújkálhatom magamra semmi hatását nem veszem észre Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

pfk

2017. január 2.

Elsőre nagy szerelem, aztán csalódás. Jó az illata, egy ideig működött is a dezodoráló hatása, de pár hét után ilyen téren nem ért semmit, irdatlan testszagom lett mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

narancsik

2016. október 31.

Hát én ezt imádom! :) Kellemes, semleges illata van, de ami a legfontosabb, hogy semmilyen nyomot nem hagy, nem csapja ki a bőrömet, nem irritál és még egész tartós is! Extrém stressz vagy durva hormonális izzadás esetén nem valószínű, hogy elég, de egy normál, átlag napon nekem tökéletes. Se hajtógáz, se alumíniumsó. :) Remélem, az összetevőlistája barátságos lesz, várom, hogy ide is felkerüljön a pöttyökkel. Egyébként aki teheti, tankoljon fel belőle, mert sajnos nem állandó termék lesz! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid