Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl

Kiszerelés: 300 ml

Ophelia

2013. június 2.

Natali E, brutál a hozzászólásod! =D

Na, a tusfürdőről nagyon jó véleménnyel van a párom, és én is (már amennyire kivettem a részem belőle, illat, meg ilyesmi), jól habzik, és az illata is kellemes (A Hot Stuff verziót vette meg), és bár rettentő szkeptikus voltam a pofátlanul alacsony ára miatt, kellemes csalódás volt. A bőrét nem szárítja, sokáig megmarad az illata, ami engem kicsit citrusfélékre, leginkább narancsra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Natali E, brutál a hozzászólásod! =D

Cicka

2013. május 7.

A fiam használja a rózsaszín kupakost,a nevét meg nem mondom.Ő szereti,mert mindig ezt veszi.Nekem is tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Alice83

2013. február 19.

Jelenleg is ilyet használ a párom..szeretem az illatát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Jelenleg is ilyet használ a párom..szeretem az illatát..

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.