Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mute311

2022. március 19.

Egy ideig nagyon-nagyon bevált, de sztem változtattak rajta egy kicsit, és azóta nem annyira szereti az arcom. Kár pedig olyan jó és olcsó volt. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Reance

2021. december 22.

Pozitívum a kedvező ár, de annyira nem vagyok megelégedve vele. A sminket egész jól leszedi, de csípi a szememet és habosodik is. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Nairam

2021. november 17.

Egyszerűen, nagyon jó, tuti újraveszem! Korábban neves micellás vizeket használtam, de vagy csípte az arcom,vagy szárította azt, valamint a szám környékét törölve keserű íze volt némelyiknek. Nem akartam kiadni megint egy nagyobb összeget. Kaját vásároltunk a Lidl-be, tök spontán leemeltem a polcról, el sem olvastam, meg sem néztem, csak beledobtam a kocsiba, gondoltam kipróbálom, úgyis olcsó, és csak leszedi amit kell.... Itthon amikor kipróbáltam, rögtön megnyert! Nagyon praktikus az adagolófeje! Használat után nem ragadok, nem szárít, nem csíp, íztelen, szagtalan, és kellemes érzet használni, leszedi amit kell! Tiszta érzetet ad. Elvileg bambuszvizet is tartalmaz,frissít, ígéretes! Nem hiszem el én sem, de eddig ez a legjobb a bőrömnek!!!! Nem gondoltam volna, mert vannak fentartásaim a Cien márkával, olyan gagyinak tűnik, de ez számomra egy csoda!!! Tuti újraveszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

fanni200005

2021. november 12.

A kéket használom és nagyon szeretem. Tökéletesen pillanatok alatt leszedi a szempillaspirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

Szofi28

2021. szeptember 19.

Rendszeresen használom, mindig újra veszem,hamar leszedi a sminket, arra amire kell tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

failedstardoll

2021. július 13.

Jó kis mici víz, de valamiért utána bizonyos lemosók csípik az arcom. Annyira meg mégsem tisztít. Szóval újra nem veszem, de egynek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Vansalinda

2021. június 17.

Nem szed le mindent, viszont krémes dúsabb snklemosó után érdemes át törölni vele az arcot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

CharlotteCobbler

2021. május 19.

Amire kell, arra teljesmértékben megfelel. Bár van egy két szempillaspirál, amit csak a Nivea fekete Micellás vize szed le... de minden másra ez is alkalmas. Úgyis csak a sminkem eltávolítására használom, amit követ az esti arcápolási rutin, így semmilyen réteg nem marad használata után, de maradna, ha nem tisztítanék utána rendesen arcot.
Ami leginkább tetszik az az pumpás üveg. Jobb, mint egy nagyobb flakonból öntögetni egy pamacsra...
Az első flakont most használtam el és szerintem maradni fogok ennél, mert ár-érték arányban király.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

nefelejcskoszoru

2021. április 20.

Ár-érték arányban szuper, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Ár-érték arányban szuper, teszi a dolgát.

lex.98

2021. április 16.

Érzékeny bőrömre ezt használom már egy jó ideje smink eltávolításra, nem tapasztaltam semmi kellemetlent, nem csípi a szememet sem.
De minden esetben le kell mosni használat utan az arcunkról!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

De minden esetben le kell mosni használat utan az arcunkról!!

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol