Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

bogc

2019. október 14.

Kar hogy nem vettem meg korábban , eddig 3x drágább Garniert használtam de ugyanazt tudja ez a Lidl-s tonik is. Irritáciot nem okoz, sminket le szedi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

nemethandrea

2019. október 3.

Klassz, nem irritál, sminket leszedi, nem okoz pattanásokat, ami nálam nagy szó.
Viszont utána elég száraz lesz a bőröm, de ez lehet, a korom miatt van.
Lányaim is ezt használják, az érzékeny szemüket sem bántja, úgyhogy bátran ajánlom "kicsinek és nagynak" egyaránt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Viszont utána elég száraz lesz a bőröm, de ez lehet, a korom miatt van.

KamiNagy

2019. augusztus 30.

Áttértem rá, szépen leszedi a sminket is. Kicsi réteget hagy maga után, engem nem zavar mert utána krémezek. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

citromkrem

2019. július 7.

Nagyon szeretem a pumpás kiszerelését és a micellás vizet is. Nem csípi a szememet, de szépen leszedi a sminket, bár nincs vízálló sminktermékem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Bee028

2019. június 12.

Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri. Előtte a zöld szemfesték lemosót haználtam ami szintén cien márkájú volt, azt szerettem, de szomorúan tapasztaltam, hogy már nem kapni, én legalábbis nagyon rég óta nem láttam. Helyette azt a két fázisú sminklemosót használtam de az egyszerűen förtelmes, egy flakont sem használtam el belőle...Ahhoz képest ez a termék nagyon jó, bár a zöld elődjét kicsit jobban szerettem. A sminket teljesen jól leszedni viszont nekem is irritálja a szememet. Nem olyan durván csípi, de érzem, hogy nem örül neki ha azzal tisztítom. Alapvetően bármilyen sminket házi kotyvasztású babaszappanos lemosóval művelek, de azzal sajnos a vízálló festékeket nagyon nehezen tudom leszedni így amikor olyat használok akkor veszem elő ezt, erre szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Maryann

2019. június 11.

Már többször újravettem és nagyon szeretem. Az adagolófej meggyorsítja a használatát. Jól tisztít, minden este használom. Kipróbálok néha más márkát is, de végül mindig visszaterek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

stefiorsi

2019. június 9.

Csak ezt a terméket használom arc lemosásra. Picit ragad az arcom tőle, de szépen leszed minden szennyeződést. Nem szárítja a bőröm. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Erika80

2019. május 31.

Nálam egyelőre jól működik az adagolófej. A termék hatásával meg vagyok elégedve. Valóban kíméletesen tisztít és ápolt érzetet hagy. Nekem nem csípte még a szemem, bár annyit sosem teszek a vattakorongomra, hogy folyjon belőle a cucc. Puha és icipicit ragacsos marad az arcom utána, ami engem nem zavar, mert vagy fürdés előtt használom, vagy fürdés után, de krémezés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

dago21

2019. május 29.

Az adagolófejét nagyon szeretem, teszi a dolgát, viszont nekem furán habzik az arcomon, pedig abszolút nem nyomok sokat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

jane79

2019. május 10.

Ki szerettem volna próbálni egy micellás vizet is. Nagyon tetszik az adagolófej, így talán nem vesz annyi kárba, mint az öntögetős verziónál. Nagyon olcsó volt és tette a dolgát nem vettem észre különbséget más micellás vizektől. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol