Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

kdorina2323

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 4.

Sosem volt gondom vele! :) Sminket jól leszedte, nem csípte az arcom és szépen tisztította is az arcom. Az áráért teljesen megéri és hatékony is. Összetevői is csodásak. A Garnier féle picit csípett, hiába használtam a Sensitive verzióját, ez viszont egyáltalán nem okozott ilyen gondot. Nagyon szeretem és újra fogom venni. Aki nem szeretne sokat költeni ilyenekre, ezt érdemes kipróbálnia!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

lenochka

2020. július 16.

A micellás vizek fő feladta a smink és szenyeződések gyengéd és hatékony eltávolitása. Már nagyon sok micellás vizet kipróbáltam.
Hatékony és olcsó.
Használatát az egyedi pumpás tető sokkal praktikusabbá teszi, azt azért hozzá tenném, hogy párszor a földre is került micellás víz, mert túl határozottan és erősen nyomtam rá a vatta korongot a pumpára, azóta rájöttem, hogy szép lassan kell. Használat után ameddig még nedves az arcom a terméktől enyhén ragacsos érzést nyújt, de ez nem érezhető száradást követően. Biztos, hogy még újravásárolom ezt a micellás vizet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Hatékony és olcsó.

forgacsjuli

2020. július 13.

Nagyon jó bevált, arclemosókesztyűvel és vattakoronggal egyaránt szuperül működik. A sminket szépen leszedi - arcról és szemről is -, nem csíp, a száraz bőrőmet egyáltalán nem irritálja, nem szárítja tovább. Nem utolsó sorban, cruelty-free termék. Ár-érték arányban kimagasló, újravevős!

Update: Nem volt elég olyan sokáig, és egy idő után zavart a kis "réteg", amit maga után hagyott az arcomon. Így csak 4 csillag, de ha épp nem lenne a polcon az aktuális micellás vizem, ezért nyúlnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

knoncs

2020. július 12.

Ár-érték arányban, és ehhez kapcsolódóan az összetevőket tekintve azt gondoltam, hogy nagy baj nem lehet. VISZONT!
1. Hiába szedte le megfelelően a sminket, miközben irtózatosan csípett.
2. A tisztítás után a tonik használatakor még mindig borzasztóan habzott tőle az arcom, pedig ez az eddig használt pl. Nivea-s micellás vizemnél nem fordult elő.
Összességében nem lenne egy rossz termék, hiszen a tisztítással nem volt gond, de nekem sajnos nem igazán vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

1. Hiába szedte le megfelelően a sminket, miközben irtózatosan csípett.

Vyol

2020. június 30.

Minden nap használom és olcsó, jó termék. Szerintem mást nem is veszek már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Minden nap használom és olcsó, jó termék. Szerintem mást nem is veszek már.

Mea26

2020. június 26.

Ár/érték arányban tökéletesen megfelel. Teszi a dolgát, sokáig elég (nem sminkelek mindennap). Nem próbáltam más sminklemosót és nem is fogok. Száraz, érzékeny bőrömre teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Coconutoil

2020. június 5.

Fél flakonnal elhasználtam már, addig műkődött most már semmit nem akar csinálni. Pedig ugyanazokat a dekor kozmetikai dolgokat használom változatlanul.
Azért látszik, hogy egy “márkásabb” termèkben pl egy Garnier, Nivea micellás vîzben kevésbé csalòdik az ember. Szememet is irritálta használatkor, akartam szeretni, de sajnos többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Toscana

2020. május 14.

Ár-érték arányt nézve első osztályú. Szépen tisztít, viszont engem is zavar az a bizonyos réteg amit maga után hagy az ember bőrén és muszáj lemosnom, ha meg nincs lehetőségem rá akkor szabályszerűen zavar és kellemetlen érzés. Azonban nem lett tőle pattanásom sem semmilyen kiütésem. Ezen pumpás megoldása szerintem zseniális, én személy szerint imádom. Ha elfogy végre egy darabig biztos nem fogom újra venni, de a csomagolást megtartom körömlakk lemosó adagolónak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Juca84

2020. április 27.

Semmivel sem rosszabb mint a pl. Garnier de olcsóbb, és tök jó, hogy pumpás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Semmivel sem rosszabb mint a pl. Garnier de olcsóbb, és tök jó, hogy pumpás.

brigi50c

2020. április 26.

Szeretem ezt a micellás vizet, csak pótléknak vettem meg a szüleim házába, mert nem akartam hurcolászni a sajátomat. Én általában gondolkodás nélkül vakargatom, dörzsölgetem a szememet (és a sarkát is, oda is megy a smink) a micellás vattával, de ez nem irritálja. Simán megér ennyit, mert legalább olyan jó mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol