Cien

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Naptej 30-as fényvédőfaktorral. Erős védelem az érzékeny, világos bőrnek. Napozás előtt vigyük fel a bőrre. Ha kis mennyiséget viszünk fel, nagy mértékben csökkenhet a fényvédelem. Ismételjük többször, annak érdekében, hogy a fényvédelem megmaradjon, különösen fürdőzés, megszáradás, vagy izzadás esetén.

hippiesaur

2019. július 16.

A fényvédelem tekintetében tökéletes. Nagyon könnyen le tudok égni, de ezt használva nem volt ilyen gondom. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy szörnyen ragacsos leszek tőle, és ez borzasztó zavaró tud lenni. Így sajnos csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

LaraHB

2016. szeptember 26.

Egy teszt eredményében olvastam, hogy ez a naptej a legjobbak között van, ezért vettük meg. Nem bántuk meg. Bár én nem vagyok az a nagyon leégős típus, de ezzel még annyira sem. A férjem viszont le szokott égni, de ezzel a naptejjel nem. Az illata is jó, és ami fontos nem szárítja a bőrt. Az állaga is jó. Valamint a ruhákon sem hagy foltot. Nekünk nagyon bevált, úgyhogy csak ezt szoktuk venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

vikcsi

2016. július 4.

Nagyon jól teljesített az első használatkor. Barátom lusta volt bekenni a hátam, így én tettem meg, majd egy Balcsiban fürdős, napozós nap után este konstatálta, hogy leégtem. Először azt hittem viccel, de kiderült, hogy mégsem. A hátamon 1 folt kimaradt a bekenésnél, így ott paprikapirosra sültem, míg ott ahol ért a naptej, abszolút nem égtem meg. Nálam jelesre vizsgázott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

bekka

2016. június 28.

Nagyon jó kis naptej. Nem hagy ragacsos érzetet, és kiválóan véd, pedig én könnyen leégek. Egész napos strandolás során is remekül teljesített, kétszer kentem be magam vele a nap folyamán. Ár érték arány kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

ladri

2015. július 30.

A fiaim ezt használják hetek óta úszótáborban, és nem égtek le, pedig reggeltől délutánig vízben vannak, ráadásul az elmúlt 2 hétben 40 fok volt, szóval meggyőző.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Szozs

2015. május 25.

Joy napok alkalmával vettük, de még így sem érte meg. Mikor ezzel kenem be magam nagyon ragadok és folyton leégek. A bőröm nem tudja beszívni és ha lemosom akkor is olyan fura mmara. Sajnálom, hogy nem jött be, mert örültem volna egy olcsóbb alternativának a többi naptejhez képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

kumcsyka

2014. június 24.

Egészen jó napozótej, egy dolog miatt nem szeretem: ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

jubileum

2013. augusztus 23.

Remekül véd a leégés ellen remek márka, és olcsóbb is mint a legtöbb...nem tudom fog-e csak furdőruhás eseményekhez használok naptejet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

magnes

2013. augusztus 4.

A hatása jó, még a hófehér bőröm sem ég le vele, ellenben az összes fehér ruhámat összefogta ez is, kimoshatatlanul. Így már kicsit drága... Nem tudja valaki, hogy melyik az az összetevő, amelyik fog?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.