Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Ajakápolók

Ápolás a száraz ajkaknak.Jojobaolajjal,ricinusolajjal,shea vajjal és olívaolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogikaaa

2019. március 26.

Filléres csodaszer! Az illata erős, de meg lehet szokni. A hatása viszont lazán veri a drágább társait. Az állaga is jó, nincs színe, egy este alatt rendbeteszi a számat (amire csak a Nivea krém volt képes eddig).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Neyerdua

2019. február 25.

Mindig cserélgetem az ajakápolókat, egyik nap ezt, másik nap azt használom, egyrészt mert megunom őket, másrészt pedig úgy vettem észre, hogy a szám is megszokja, ha nap mint nap ugyanazzal kenegetem.

Rosszat nem tudok rá mondani, általában teszi a dolgát, az állagát szeretem (bár érzem, hogy ott van a számon), az illata gyógynövényes (nincs bajom vele), az íze kicsit furcsa nekem, ennek ellenére szívesen kenegetem. Pontosan nem tudom, mióta van meg, de jó pár hónapja már, semmi változást nem veszek észre rajta (illat, állag). Eddig kb. a fele fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

mrs.imperator

2018. november 19.

Amikor a Lidlben megláttam ezeket a Nature termékeket egyből vettem belőlük párat, így az ajakír is a kosaramba került. Szeretem a gyógynövényes natúr termékeket és pont elfogyott a Máltáról hozott kézműves méhpempős-citromos ajakápolóm amit nagyon szerettem. Szép a csomagolása bár neki az állaga már sokkal másabb, minél többet használom annál szárazabb lesz a szám tőle... Az illata tényleg érdekes de mivel körömvirágos ha megszalgolgattok egy körömvirág krémet az is ilyen. Legalább természetes illata van nem tele műparfümmel. Szóval az ajakhidratáló hatása nem a legjobb, par perc után újra kell kenni és nem is olyan krémes mint egy Labello. Olcsóbb árkategóriában egyébként elmegy, minőségben leginkább egy Bebe-hez tudnám hasonlítani.
Update: rajottem hogy a budosseg csak annyi hoyx komenymag illata van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Update: rajottem hogy a budosseg csak annyi hoyx komenymag illata van :)

Edina023

2017. február 10.

Nagyon jó kis termék,szépa csomagolása, jól hidratálja az ajkakat egy problémám van vele méghozzá az ,hogy az illata egyszer nagyonfinom máskor kicsit fura szagú de megér 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

brigi50c

2017. január 24.

a gyógyszertári ajakápolókon kívül jelenleg ez az egyetlen, amelyik két alkalmazással rendbe hozta a cserepes, véres, sebes és fájó számat, amit az isana rose csak tovább rontott. én nagyon hálás vagyok neki és jó illata van. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Kesudio

2017. január 4.

Olyan szép a csomagolása. :) Tulajdonképpen ezért vettem meg. Az illata olyan nem is tudom milyen. Mikor megcsapja az orrom, néha kifejezetten finomnak érzem, néha meg büdinek. Az állaga tetszik, nem olvad könnyen, így könnyű kenni. Kicsit fura felkenés után, olyan érzésem van mintha jól ápolna, közben mégis mintha hámlana a szám. Nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

CBlue

2017. január 4.

Kellemes illatú, jó minőségű ajakápoló, kifejezetten jó ár-érték arányú. Felkenve enyhén fényes, jó érzés viselni. Puha, ápolt és hidratált ajkakat eredményez, elég jók az összetevői is. Nem egy Weleda Everon vagy Hauschka, de nem is annyiba kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract