Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2020. április 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

• 200C°-ig védi a hajat a hőkárosodástól.
  • A hajat védőrétegben takarja le.
  • Javítja a hajat, miközben puha és fényes lesz.

Mosizso

2020. május 20.

Kellemes illata van, fésülés könnyítőnek is jó. Azt nem tudom tényleg védi e a hajam a hőtől, mindenesetre nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

doriihoran

2020. május 12.

Én évek óta használom, sokkal könnyebben formázható a hajam. Ha lefújom vele, elég kb 2x átmenni a hajvasalóval a tincseken, és már jó is. Nélküle viszont sokkal időigényesebb és valószínű sokkal jobban roncsolom is a hajam. Plusz amit hozzátennék, nekem borzasztó makacs a hajam. Hullámos, száraz és töredezik. Mindennap szükséges volt, hogy vasaljam, de mióta ezt használom hajmosás után 1 alkalommal kivasalom a frizurám és a következő hajmosásig egyenes marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.