Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló szérum makadámia olajjal és E-vitaminnal.

zolabori

2019. május 1.

Először láttam a Lidl-ben, gyorsan vettem is egyet. Erőteljes hajvilágosítás után vagyok, szóval valami hasonlóra volt szükségem, nem is csalódtam. Ecettel szoktam a hajam leöblíteni, majd a törölközőnedves hajam végein dolgozom szét. Egyetlen pumpálás is elég! Így szuper tartósnak lehet mondani. Én szoktam ilyenkor a körmeimen is szétdolgozni +egy pumpálásnyit. Szuper :) Nekem nagyon tetszik az illata is, már többen kérdezték, mi ez a jó illat a hajamon.
Tudtátok, hogy van a Cien-nek BB hajkrémje is? Az is hasonlóan jó, felváltva használom, a BB krémet pakolásként, hajmosás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Melszi

2019. április 8.

Nekem nagyon bevált, testes olaj. Nem szabad túlzásba vinni a mennyiséget, elég belőle 1 pumpányi.
Ami nekem hátrány, hogy eléggé erős, pacsuli illata van. Sajnálom, hogy egy ilyen jó hajolajhoz nem tudtak valami kellemesebb illatot párosítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

bogikaaa

2019. március 27.

Nemrég vettem én is, és eddig jól teljesít. Használtam már többféle olajat a hajvégeimre, de ez eddig benne van a top 3-ban. Puha tőle a hajam, és mintha tartósabb lenne a formázás is. Remélem továbbra is így teljesít majd. Az illata szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Pecci

2019. március 16.

A héten vettem meg, már kétszer használtam, és azt kell mondjam, nem bántam meg, hogy megvettem. Én hajmosas után használom kioblites nélkül a teljes hajhosszra. Bár olajos termék, nem nehezíti el a hajszálakat és nem lapitja el őket, tökéletesen meg lehet szárítani a hajat, zsíros, ragacsos erzetet nem hagy. Mondjuk ez lehet attól is van, hogy nem egy hektonyi terméket kenek a hajamra, hanem mértékkel. Puha és selymes tőle a haj (erősíti a Kallós hair protox hajkencem hatását) és ad egy plusz kellemes illatot, ráadásul, ahogy észrevettem, a hajszaritasnal is véd a hotol és a vizelvonastol, mert nem szárad ki olyan gyorsan a hajam. Előnye még, hogy a hajamat is könnyebben formázom vele (bár ez a hair protox használata mellett sem volt nehéz), és a hajam a termeszetes gondorseget is valahogy jobban megtartja. Ha elfogyott és még forgalmazzák, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol