Cien

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Speciálisan az erősítő hajápoláshoz kifejlesztve.

kisizé

2020. február 23.

Nem voltam elájulva tőle. Egy kellemes illatú, olcsó, egyszerű sampon, nem tett csodát a hajammal, a végét már inkább borotválkozásra használtam el, mert annyira uncsi, semmilyen samponnak találtam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Gardana

2020. február 3.

Csak ültem és vakartam ki a fejemből a korpát...
Felmosóvízben végezte, azt se érdemelte meg, hogy kézmosó legyen belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Csak ültem és vakartam ki a fejemből a korpát...
Felmosóvízben végezte, azt se érdemelte meg, hogy kézmosó legyen belőle!

v1v13n

2020. január 8.

Próbaként vettem meg, mert tetszett a textúrája. Korábban iszonyat zsírosódü hajam volt, és ez kicsit kitolta a hajmosási időt - kellően habzik, kellemes az illata, és nagyon jó áron van. Biztosan újraveszem, köszönöm Cien! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Arkihercegno

2019. június 18.

Még csak 4 alkalommal próbáltam, de érezhetően dúsabbá tette a hajamat. A hajam ugyanúgy zsírosodik már a 2. nap végén, szóval azt nem igazán tudta kitolni, de dúsító hatása nálam működik, ráadásul nagyon olcsó, így 5*-ot adok. Szerintem vékonyszálú hajra jó lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

natasa

2019. április 10.

Egy egyszerű sampon, kevés és viszonylag tűrhető összetevőkkel. Jól tisztít, az illata kellemes, és nem szárítja a hajamat. Van benne Panthenol, ez jó pont. Nem zsírosodik a hajam hamarabb, viszont nem is tolja ki sajnos. Átlagos, olcsó kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

Hidratálók: Betaine
Vitaminok: Panthenol