Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: krisztiike96, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

zsozso29

2017. december 4.

Amióta az eszemet tudom korpás fejbőrrel küzdök, ahogy apukám is... Nagyon sok terméket kipróbáltunk már, mire megtaláltuk a Lidl saját márkás termékét, azóta pedig csak ezt használjuk. :-) Nemrég olvastam egy független tesztet a korpásodás elleni samponokról, és nagyon örültem, hogy az általunk is használt Cien sampon szerepelt rajta a legjobban. Tényleg hatásos és nagyon jó áron is van. Mindenkinek ajánljuk! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Babika20

2017. augusztus 17.

Nekem zsíros korpám van, ált. 4 naponta mosok hajat.. otthon vettem észre, hogy ez száraz korpás hajra van.. mondom azért használom, annyit nem buktam vele, mert elég olcsó, nem volt 500 Ft a sampon. És amúgy működik, nagyon jó volt vele hajat mosni, kicsit ragacsos az állaga, az illata pedig kellemes, nekem pl, nem marad benne a hajamban, de lehet azért, mert a balzsam és a hajolaj elnyomja.. a fejbőröm szereti, kevésbé viszket tőle, mint előtte.. viszont pár hajmosás után észrevettem, hogy ő is szárítja a hajam és kicsit gubancolja is. Nekem ez sajnos majdnem mindegyik samponnal így van. Nem fogom újravenni, mert nem az én hajamnak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Luska

2016. január 6.

Elég tűrhető, néha veszek ilyet, uszodába szoktam vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

Elég tűrhető, néha veszek ilyet, uszodába szoktam vinni.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.