Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Bazsarózsaa, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Flortim

2020. március 25.

Én nemrégen vettem először(2020), a csomagolása már teljesen megújult. Nagyon szuper sampon, szépen tisztít, selymes és puha lesz a hajam tőle. Kellemes illata van. Nekem hajaz a Pantenere, mind tudásra és picit illatra is. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Jelizz

2018. szeptember 1.

A kis mini kiszerelest vettem meg hala istennek. Sampon illata van, nem habzik jol, szarit nagyon nagyon. kezmosasra elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Csirip74

2017. április 28.

Levágattam rövidre a hajam, mivel mindennap mosom valami olcsóbb megoldást kerestem, ezért vettem meg ezt a sampont a balzsamjával együtt. Kevés kell belőle, jól tisztít, nem fakít és nagyon pénztárcabarát. Nem zsírosítja a hajam, nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

petra5399

2016. szeptember 5.

Már a hajmosás után a fejtövemnél zsíros hatást keltett, illetve 1-2 nap után elkezdett tőle viszketni és korpásodni a hajam. Nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

CrazyKid

2016. augusztus 19.

Nekem bevált,szokásosan kétszer kell átmosnom vele a hajam, annyira nem gubancol, bár balzsammal rásegítek. Igazából semmi rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

indibaby

2016. március 31.

Szárít, gubancol. Átlag alatti sampon, soha többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Szárít, gubancol. Átlag alatti sampon, soha többet nem veszem.

francais

2016. január 17.

Állatira kiszárította a fejbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Állatira kiszárította a fejbőrömet.

Mandolin

2015. október 25.

Én a balzsamjával együtt használom. Hihetetlen gyorsan bezsírosította a hajamat. Másnap úgy nézett ki, mint aki egy hete nem mosott hajat. Sajnálom, mert tetszik az illata és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Bazsarózsaa

2015. március 28.

Az elmúlt egy évben rengeteg szilikonmentes sampont kipróbáltam, de rá kellett jönnöm, hogy bármennyire is egészségesek nekem sajnos teljesen tönkreteszik a hajam. A hajam kiszárították, gubancolták és gyorsabban zsírosodóvá tették ezek a termékek, ezért egyik nap elővettem a fiók mélyéről ezt a Cien sampont és nagyon tetszett a hajam állaga már egy mosás után. Könnyen kezelhető, nem zsírosít, igazi frissen mosott érzést ad, amit a szilikonmentes samponoknál sajnos nem éreztem, mert a nehéz habzásuk miatt beleragadtak a hajamba, külön mizéria volt rendesen kimosni őket. Szóval akármilyenek is ennek a samponnak az összetevői én maradok nála, ráadásul hihetetlenül olcsó is.
UPDATE: Sajnos hála a szilikonosságnak nagyon durván törni kezdett a hajam és elkezdett korpásodni is, muszáj volt váltanom egy kímélőbb samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Christi

2014. október 5.

Gyorsan kellett egy sampon és ezt választottam a nagybevásárlás során a lidl-ben. olyan 3-400 ft körül van, nagyon finom illata van, jól tisztít, nem zsírosította a hajam, nem kellett utána balzsamot használnom, csak a szokásos hajvégápolómat használtam, lehet hogy újraveszem, de inkább kipróbálom a Cien más samponjait is mert ez bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.