Cien

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Thirteen, az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2018. május 21.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Dezodorok

Alkohol- és alumíniumsó-mentes golyós dezodor 48 órás hatással.

Juchytheone

2021. január 7.

Most használtam először, otthon dolgozom és tél van,így nem akartam nagyon erőset venni (eddig a Rexona termékeket használtam, fizikai munkához). Általában az aluminium tartalmúakhoz ragaszkodom, bár tudom hogy káros, sajnos csak azokat találtam hatékonynak. Meglepve tapasztaltam, hogy abszolút semmi testszagom sincs. Nekem az illata az nem teljesen az én világom ezért adtam négyest, de egyébként nagyon jó ár érték arányú deo, a dr. Organic olcsó helyettese lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Clandestine

2019. június 30.

Ez szuper! Igaz, nem vagyok izzadós , de a csütörtöki 35-40 fok mindenkit megizzasztott. Este mikor levetkőztem meglepve tapasztaltam, hogy semmi testszagom nincs. Használtam már sok agyon reklámozott deot, de ez mindegyiktől sokkal jobb! Ráadásul kíméletes a bőrhöz és nagyon olcsó!10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Szkeptikus voltam vele, de az ára, a natúr illata és az alumínium-mentessége miatt vettem meg. Nagy melegben sajnos nem elég, de 30 fok alatt teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

pcsengi99

2019. január 24.

Nagyon izzados vagyok es sajnos nagyon keves izzadasgatlo van, ami tenyleg bevalt nalam es amitol nem budosodok ugyanugy. Az aluminium mentessege miatt vettem meg, anyukam es ikertesom is ugyanezt hasznalja es mind a harman elegedettek vagyunk vele. Kar hogy szinte mindig ures a helye a Lidlben...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Csillagporocska

2018. december 8.

Az első alumíniummentes dezodorom. Szeptember óta használom. Nekem a hidegebb idő, a sok réteg ruha nagyobb problémát jelent izzadás és szagok terén, mint a nyári meleg.
Sajnos jelenleg nem sokat ér, de azért nem teljesen hatástalan, csak nem annyira jó, mint a 'csúnya összetevőjűek'. De egyébként hamar szárad, nem okoz semmiféle irritációt. Alumínium - és alkoholmentes, az árról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

KST

2018. november 27.

Deókból régóta alumenteset használok, évszaka válogatja, mikor melyik működik nekem. Meglepődtem, hogy a Lidlnek van mentese is, és hogy mennyire jó! Oké, most nincs nyári negyven fok, a késő őszi 20-25 fokot simán bírta. Nyáron majd max. tolok rá egy kis szódabikarbónát. Az ára ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Moni86

2018. augusztus 30.

Olcsó. Szerintem nagyon jó friss illatú.
Nehezebben szárad.
Télen lehet hogy egész napra elég, most nekem 40 fokban nem volt elég.
Estére viszont szuper.
Így legalább este nem terhelem a szervezetem az alumíniumsóval... reggelig bőven kitart.
Aztán zuhanyzás és valami erősebbel kenem magam.
Még így is újravevős,hogy nappal 40 fokban nem volt tökéletes. Mert éjjelre tök jó és ez a többi alumínium és alkohol... mindenmentesssel ellentétben 300 forint.
Nem 2600ft mint pl a dr organic

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Olcsó. Szerintem nagyon jó friss illatú.
Nehezebben szárad.
Télen lehet hogy egész napra elég, most nekem 40 fokban nem volt elég.
Estére viszont szuper.
Aztán zuhanyzás és valami erősebbel kenem magam.
Nem 2600ft mint pl a dr organic

zsofi017

2018. április 24.

Teljesen rendben van. Ár-érték szempontjából verhetetlen, azért csak 4 csillag, mert tényleg nehezen szárad, de amúgy tök oké, nem leszek tőle büdi még edzések után sem, szóval nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kriszta0128

2018. március 27.

Szerintem borzasztó. Büdös is és egyáltalán nem gátolja az izzadást,sőt! Nekem abszolút nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Gulysedit

2017. december 14.

Már rengeteg alumentes dezodort kipróbáltam már és ennek borzasztóan rossz az illata, a legnagyobb problémám mégis inkább az vele hogy állandóan nedves tőle a hónaljam felkenem és még órák múlva is nedves nagyon zavaró!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin