Cien

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító arcmaszk szőlőmag olajjal es hyaluron savval. Rendszeres használat mellet segít a ráncokat csökkenteni és feszesebbé tenni az arcbőrt. A szőlőmag-olaj és a hialuronsav kisimítja az érett bőrt.

Amiira

2020. május 10.

Mostanában sokféle arcpakolást használok-nyilván ehhez hozzátartozik hogy a kijárási tilalom miatt kozmetikába egy ideig még nem jutok el :) Ma véletlen akadtam erre a pakolásra( az enyém sima Q10es nem a hialuronsavas verzió) és abszolút bevált, újraveszem!Mindenfélét próbáltam, 1000 Ft-osat, csiganyálasat de eddig ez viszi a pálmát , 200 Ft ért pláne. Alapvetôen érzékeny a bôröm de nekem nem csípte.Talán akik ezt tapasztalták, azok lehet hogy közvetlen arctisztítás után tették fel a pakolást.Én elôtte még hideg vízzel megmostam az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

katagali92

2019. április 5.

Heti arcápoló rutinomba muszáj volt beépítenem ezt a terméket, olcsó és mégis hatásos. Arcrdírozás után csak úgy issza be a bőröm mint kiszáradt talaj a vizet és sima, puha tapintású bőr lesz a végeredmény. És igen, csíp egy kicsit (lévén hogy savak vannak benne), de szerintem simán ki lehet bírni. Én érzem a feszesítő hatását is és akik jól ismernek meg is jegyezték ezt, hogy milyen kisimult vagyok mostanában. :D Nem okoz pattanásokat, nem hagy olajos vagy zsíros érzetet, azt kell mondjam nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Vala111

2018. november 28.

Olyan olcsó volt, hogy nem tudtam mellette elmenni, kíváncsi voltam hogy mit tud. Kétszer használtam eddig, legutóbb nagyon ki volt száradva a bőröm. Azon kicsit segített, mert végülis tele van olajjal, ezért hidratálsra 4-est kapna. Azt nem várom el hogy ránctalanítson :), mert utoljára húsz évesen dőltem be ezeknek az ígéreteknek, de végül is nem veszítettem sokat.
Nagy negatívum viszont, hogy minkétszer ugyanaz történt. Felkenés után 1 perccel elkezdett égetni. Nem csípni mint egy alkoholos vagy AHA savas termék mert az nem szokott zavarni, hanem konkrétan égetett. Olyan mintha egy allergiás reakció lenne. Nem tudom melyik össztevő okozza ezt, biztos hogy nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Cormia

2018. augusztus 1.

Amikor bedobtam a kosaramba, nem is néztem, hogy ránctalanító. Otthon jót mosolyogtam rajta, de ha már megvettem, ki akartam próbálni. A felkenés kicsit csípett, de hamar elmúlt (elég érzékeny bőröm van). Szinte az összes krémet beszívta a bőröm, selymes és puha lett. Tuti újraveszem. 200 Ft-ot bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

VivienV

2018. május 14.

Hidratál, puhít, letörlés után nem igényel külön mosást, mert nem hagy ragacsos nyomokat. Nekem nagyon bevált ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

tamara428

2018. április 9.

Fiatal korom ellenére vettem magamnak egyet, mert nagyon sokat ráncolom a homlokomat, és a hajszálvékony ráncok már meglátszanak. Kicsit csípte az arcomat, de ugye "így dolgozik ez a maszk". Vérbőséget okozva jobban felszívódnak az ásványi anyagok, és több kerül a bőrbe. Az illata nagyon tetszett, puha volt az arcbőröm, és egy óra alatt el is múlt a pír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

karmi

2017. április 29.

Felkenés után kb 2 perc múlva elkezdett csípni.Sajnos le kellett mosnom,mert nem bírtam.Nagyon kipirosodott tőle a bőröm.Kár,mert ennyi idő alatt is érezhetően puhább lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

bymboo

2016. október 28.

Nagyon jó kis maszk.Kicsit simítja a ráncokat,jól hidratál.Szinte nem volt mit letörölni az arcomról,puha és sima lett a végeredmény.Ráadásul vétek otthagyni ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

Reni07

2016. szeptember 1.

Nagy reményekkel kentem fel. Néhány perc után érezetm, hogy kicsit csíp. Nem foglalkoztam vele. Majd elsétáltam a tükör elött. Rák vörös lettem.
Konkrétan égett az egyész fejem, lángolt az arcom. Szerencsére volt otthon szöllőmagolaj és azzal orvosoltam a dolgot, így néhány óra alatt csillapodott.
/nem vagyok érzékeny bőrű/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

/nem vagyok érzékeny bőrű/

dandy

2016. március 21.

Mostanában a Lidlben tök sok újdonság van, legalább is eddig nem találkoztam ezekkel....kosaramban landolt ez a maszk + még a tisztító maszk. 199Ft/db, szerencsére nem érzékeny a bőröm, így gondoltam teszek egy próbát, a Baleásoknál nem lehet rosszabb. Sokat nem vártam tőle, de mégis legalább valamit teszek a fejemre.:) Szerencsére sok ráncom nincs, de azért közel a 40-hez sajnos már látszik a bőrömön a kor..) Az egyik zacsi fele elég volt egy alkalomra, nagyon kellemes az illata, kicsit zsíros az olajok miatt, de 10 perc után egész jól felszívta a bőröm. Utána sokkal puhább, feszesebb, ragyogóbb volt a bőröm. Szóval nem rossz, persze csodát nem tett, de ez épp elég. Hosszú távon nem tudom milyen, így elsőre elégedett vagyok, pattanásokat sem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0