Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

borbasemese

2016. április 17.

Nálam még van egy kicsi a flakon aljában, holnap fogom teljesen kiüríteni. Nekem tetszett, kellemesen csalódtam ebben a tusiban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.