Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő fürdéshez és hajmosáshoz egyaránt.

salientina_

2014. április 5.

olcsó, sokáig elég és nem rossz az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 5.

olcsó, sokáig elég és nem rossz az illata:)

lilielli

2014. április 4.

Nagyon jó az illata ennek a red sun-nak, különleges. A Lidl-ös tusfürdők közül csak ennek tetszett az illata, ezért ezt vettem meg! Kevés is elég belőle. Azt vettem észre, ha szivacson habosítom fel, fürdés után semmi illat nem érződik a bőrömön, de ha csak simán használom, akkor hagy maga után egy enyhébb illatot, ami úgy egy óráig érződik. Nagyon jó ára van, ér annyit, mint mondjuk a Nivea szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

women

2014. január 23.

Én alapvetően kézmosásra vettem és betöltöttem egy adagolóba. Jól tisztít, nem különösebben szárít, az illatáért nem vagyok oda, sokáig elég volt, alig vártam, hogy elfogyjon. Én nem hiszem, hogy veszek máskor is, de az ára miatt megérdemli hogy ne pontozzam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

vedina007

2013. június 3.

A tusfürdő, ami az erős illata miatt nem alkalmas zárt zuhanykabinban való fürdésre. A koliban elhasználtam, de nagyon nagyon vártam, hogy elfogyjon. A tisztító hatásával semmi baj, de az illatát nem szerettem és a bőrömet is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

magnes

2013. június 3.

Engem minden tusfürdő szárít, ez azok közé tartozik, amelyek csak kevésbé. Nagyon tetszik az illata, az állaga tényleg olyan zselés, nem folyik szét, de könnyen eloszlatható, tehát jól adagolható. Ha nem lenne ilyen olcsó, akkor is szeretném, de ráadásul olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 3.

egifeny

2013. február 6.

regen nagyon sokat hasznaltam, imadom az illatat :) egy ideig megmarad a boron is, nem szarit es ha nincs jobb, hajmosasra is bevallhato :) csak azert szoktam le rola, mert egy ideje mar nem baratkozok az sls-el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

karakumsivatag

2013. február 6.

Én is beszereztem egy flakonnal, de egyelőre nem merem használni. Valszínűleg kézmosásra fogom elhasználni. Az ára nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 6.

annapanni

2013. január 10.

vendégségben kipróbáltam a kéket (valami óceán illat lehetett), nem rossz, az árához képest. hosszú távon lehet, hogy szárít, de kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 10.

Christi

2013. január 10.

jó illata van, kevés kell belőle, nem folyós, inkább zselés állaga van. sokáig elég. hajmosásra még nem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.