Cien

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. január 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkoholmentes.

brigitta244

2017. szeptember 16.

Szeretem ezt a micellás vizet. Igaz a vízálló szempilla spirálomat nem igazán szedi le, de a mindennapi arcáttörlésre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

writa

2017. augusztus 14.

Szeretem, mert leszedi a sminkem és nem kerül sokba, ennek ellenére se szárítja a száraz bőrömet. Nincs feszülés vagy húzódás, csak tiszta arcbőr. A pumpáját változatlanul imádon, bár utazáshoz felejtős, elfektetve csöpög. A kéket sosem próbáltam, azzal nem tudom összehasonlítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

tomkogy

2017. augusztus 14.

Csatlakozom azokhoz, akik a kék társát valamivel jobban kedvelik. Szerettem volna kipróbálni, hogy az alkoholmentes változat mennyiben jobb hatású, hát semmiben, már csak azért sem, mert a kékben sem zavaró számomra az alkoholtartalom. Viszont ezt sem szeretném lehúzni csak emiatt, ezért 4 csillagot adok, mert szívesen nyúltam érte, de számomra a kék volt a látványosan jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Verocs0702

2017. július 13.

Nem volt rossz, de a kéket jobban szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nem volt rossz, de a kéket jobban szerettem...

Bokvaao

2017. július 12.

Kétségbeesésemben vettem meg, mert nem volt más a közelben. Az ára és a pumpás kiszerelése miatt kap két csillagot, de amúgy...semmit nem csinált a bőrömmel, a sminkmaradványokkal szemben esélye sincs, sok értelmét nem látom használni. Ez volt az első alkalom, hogy párom észrevette, hogy valami új fajta kozmetikumot vettem, ugyanis közölte velem a használata tán, hogy "öregasszony szagod van" :D szóval nekem nem jött be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

hipofighter

2017. június 22.

Praktikus pumpás kiszerelése van. Volt pár kifejezetten szárat folt az arcomon, 2 nap alatt rendbe tette.Ha elfogyna, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

skin

2017. április 21.

Az illata nekem kicsit sok. Mintha valami erős kölni lenne. Nem díjazom az arctisztítók agyon illatosítását. Egyebekben jó kis termék potom áron. Nem szárít, jól tisztít. Ám mégsem veszem újra ,mert túl szagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

dorcsideak

2017. március 22.

A soltron szoláriumban találkoztam először ezzel a termékkel, ott szerettem meg. Azóta beszereztem a sajátomat és imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

RollinPink

2017. március 14.

Kénytelen voltam venni mivel semmi nem volt itthon és más bolt nem esett útba...de nem bántam meg még... egész jó és igényes pumpa rendszer. Updatelek pár hét után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

scene14

2017. február 20.

Alkoholos társa is megvan,de ezt jobban szereti a száraz bőröm,olcsó és sokáig elég,lehozza a maradék sminket,szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.