Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kanna41, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

martuska83

2018. szeptember 6.

Jól tisztít, jól habzik, jó az illata. Drágább sem teljesít jobban. Többet próbáltam már és mindegyik jól szuperált! Sajnos néha nem lehet kapni olyankor jön a Isana, azt is szeretem, de amint tudok venni ebből mindig betárazok egy-kettőt! Át-érték arányban tökéletes. Elfér a mosdónál és jó az adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Ramada86

2018. április 25.

Nagyon szeretem az illatát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nagyon szeretem az illatát

Vicus

2017. július 1.

Nekem kicsit túl erős az illata, de nem szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Nekem kicsit túl erős az illata, de nem szárítja a kezemet.

lovecreams

2017. június 25.

Ár-érték arányban a legeslegjobb szappan! Nagyon jó az illata, könnyen adagolható, nem szárít...és 80 (!!!) Ft. Imádom:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Barbarella21

2016. december 15.

Jó az illata, kellemes a kezemnek, és ami nálam plusz pont, hogy az illatanyag (citrusfélék) allergiás testvérem is tudja használni. És nem drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

kanna41

2016. november 15.

Úgy hozta az élet, hogy hajat mostam vele (külföldön, vasárnap késő este bérelt lakásban nem volt sok választásom...). Valami fantasztikus hatás, dús, puha és fénylő a hajam. Az összetevői miatt nem venném meg, de életet mentő csodaszer! :) Kézmosónak is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

kata93

2016. október 14.

Nagyon jó az illata! Rengetegszer mosok kezet és még így sem száírt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Nagyon jó az illata! Rengetegszer mosok kezet és még így sem száírt!

narancsdzsem

2016. július 4.

Kevésbé szárít, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Kevésbé szárít, mint a többi.

Antioxidánsok: Tocopherol