Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. március 2.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

Gyermek napozókrém 50-es fényvédő faktorral. Erős védelem különösen érzékeny,világos gyermekbőrre.

Kiszerelés:100 ml

DynaNusser

2017. április 24.

Elindultunk a gyereknek napozókrém nélkül nyaralni... Az első üzlet ami útba esett Lidl volt, és megvettem, próba szerencse. Szerencsém volt. Az ára is jó, a lányom bőre sem száradt ki tőle, kifejezetten kéri, ha napra megy nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Matilda

2015. június 6.

Még télen vettem, mert akciós volt, pár napja próbáltam ki először. Arcra nem ezt használom, szerintem arra nem lenne alkalmas, vállra, karra, nyakra és dekoltázsra kentem. Némileg sűrű az állaga, mint általában a naptejeknek, de könnyen eloszlatható, utána kicsit ragad, de nem vészes. Kb. egy órát voltam a napon és egyik vállamat kicsit lekapta, ami nagyon meglepett, mert 50 faktortól nem ezt vártam, bár lehet, hogy figyelmetlen voltam és nem kentem eleget. A szaga is nagyon erősen érezhető és nem múlik el később sem. Nekem ez elég zavaró, mert nem akarok egész nap strandszagú lenni. Kidobni nem akarom, adok neki még egy esélyt, mert még a szagát elviselem csak ne égjek le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

darcy

2014. augusztus 15.

A csomagolás büszkén hirdeti, hogy a termék parfümmentes. Nos, ez így is van, de az INCI 2. helyén trónoló alkohol miatt az első egy percben olyan érzése van az embernek, mintha egy pálinkásüveg tartalmát kenné magára. Szerencsére ez az illat hamar elillan.
Maga a krém könnyen kenhető, de nem túl híg állagú. Jól el lehet dolgozni, így nem hagy fehér réteget maga után. Az alkoholtartalom miatt az arcomra a világ minden kincséért sem kenném, de nyaktól lefelé jól használható.Egyenlőre nem vettem észre sem leégést, sem irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

koszi87

2014. január 13.

Ez egy nagyon szuper termék! Véletlenül találtam rá, mert a forma1 előtt szükségem volt egy napvédő krémre, és a lidl-ben csak ez találtam, a legmagasabb faktorszámút vettem el a polcról, igaz ezt a terméket elméletileg gyerekeknek címezték. DE mivel állandóan leégek, így kénytelen voltam a legmagasabbat választani. Nagyon jól működött, többször kentem magam kb.óránként, vagy ahogy eszembe jutott, és a 3 nap alatt egyáltalán nem égtem le! ami csodának számít nálam, főleg úgy, hogy hőségriadó volt, és erősen tűzött a nap egész hétvégén! Úgyhogy én biztos, hogy újraveszem! Az ára sem vészes, sőt! azt hiszem 900ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

rókagomba

2013. szeptember 4.

Én mindig képes vagyok leégni, ahányszor csak napra megyek. Idén először használtam ezt a napvédőt (mert csak ez volt Lidl-ben ilyen magas fényvédő faktorral). Tökéletesen bevált, végre nem égtem ronggyá a strandon. Sokáig megmarad a bőrön, tökéletesen ellenáll a víznek. Jövő nyáron is ezt fogom venni, az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

magnes

2013. augusztus 12.

Ma egy egész napos biciklizésre mentünk és a jó kis Bioderma napkrémem helyett (amit az ára és mennyisége miatt csak arcra használok), ezt vittem magammal. Nagyon fehér bőrű vagyok, így helyzettől függően min. 30, de inkább 50-es napkrémeket használok, még soha eggyel sem égtem meg (a Cien 30-as naptejjel sem). Ezzel viszont annak dacára, hogy cca. óránként krémeztem utána, az arcomat eléggé megkapta a nap. Most tanácstalan is vagyok a további használatát illetően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

siss

2013. február 25.

Nem baj,hogy gyerek napkrém,én egész nyáron ezt használtam.Még a legnagyobb kánikulában sem égtem le egyáltalán.A tűző napot eleve kerülöm,de a karunkat és az arcot így is éri a nap.Főleg az orrom hajlamos a leégésre,de ezzel semmi ilyen nem történt.Sűrű,fehér krém,de beszívódik.Minimális olajos réteg érződik,de papírzsepivel áttörölve kiküszöbölhető.Illata kissé alkoholos amikor felkenjünk,de pár másodperc alatt elillan.Ráadásul nem is volt drága,olyan 900 ft körül vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak