Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2021. június 2.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Normál bőrre. Az ideális eredmény eléréséhez használat előtt tesradír alkalmazását javasoljuk. Az önbarnító terméket egyenletesen vigye fel a megtisztított bőrre, és hagyja teljesen beszívódni. A hajtövet, a szemöldököt és a szemkörnyéket hagyja ki. A barnulási folyamat 2-3 órát vesz igénybe. Rendszeresen alkalmazva a bőr barnasága fokozható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lilcii

2017. július 17.

Hát, ez a termék sem egy telitalálat.. Felkentem, nagyon megfogta a kezemet és az ujjaim között a bőrt- de ez még lehet az én ügyetlenségem miatt. Viszont olyan szinten sárga lettem, mint egy májbeteg.. Ráadásul fakított az alapszínemen, szóval olyan kis fakó sárga lettem :D A balatoni nyaraláson mindenki rácsodálkozott a természetellenes színemre, és ezt már lehet, hogy magamnak bebeszéltem, de a nap sem fogott meg kellően amíg ezt használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Mazsika

2017. június 29.

Semmivel nem tud többet,mint más önbarnító. Sőt a szín még lassabban lesz látható,mint más eddig általam próbált termékeknél, minimum 3 nap kenegetés után lettem barnább, ami bár egységes lett (radírozás,aláhidratálás), de pár nap után a könyékhajlatom és lábfejem undorítóan nézett ki, olyan foltos lett. A lábfejemnek elég volt egy zárt cipőben végigrohangált nap... Az illata számomra nem taszító nincs bajom az önbarnítók szagával. A maradék terméket még elhasználom,de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

rocknrose

2017. június 15.

Életem talán második próbálkozása volt ez a termék az önbarnítók terén és eddig ő teljesített a legjobban is :) Direkt radíroztam (kávézaccal) a használata előtt és talán ez is hozzájárult a nem-foltossághoz. Nincs tolakodó illata, szerintem 2-3 órával a felkenés után sem. Az eredmény rajtam 2-3 használat után látszott meg, szép, természetes, egységes barna színt adott. Kár, hogy limitált, szerintem még veszek belőle 1-2 flakonnal, mielőtt rákattannak a leányok és kifosztják az összes Lidl-ből :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Shinejuci

2017. június 1.

Felkenéskot fincsi az illata, de utána 1-2órával bizony jön a tipikus önbarnító szag(de egy önbarnító esetében ez rendben van) nem durva,de ott van, ezért érdemes lefekvés előtt használni. Egy nagyon picit ragacsos érzet maradt utána de eg órára rá elmúlt. Nekem sikerult kicsit foltosan kennem,de abszokut javithato. Egy kenes utan latszik. Ruhat nem fogja meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Sheila

2017. május 31.

Hibátlan cucc, nagy kár hogy limitált. Könnyen eloszlatható, nem zsíros, nem ragad, rajtam pillanatok alatt beszívódott (ezért célszerű gyorsan dolgozni vele). Szép, enyhe, egyenletes, nem foltos barnaságot ad már elsőre, egymás utáni napokon használva mélyíthető a barnaság. És ami még óriási előnye, hogy nincs undok önbarnító szaga (ezen eléggé meg is lepődtem), helyette csak egy igen kellemes, visszafogott illata van, de az is hamar elillan.
Nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

Nagyon megérte az árát.

pappevi

2017. május 31.

Az előttem kommentelő írta, hogy limitált! Ez most hideg zuhanyként ért, ugyanis ez a termék nagyon bejön.
Nem szárítja a bőröm és látványosan barnít, ha minden nap átkened vele magad, akkor 3 nap után már nyári színed van. Egyedül a kézfejről kell alaposan lemosni, mert könnyen beszínezi az ujjak közét. Árát tekintve is kiváló, mindamellett, hogy sokáig elég.
Nincs zsíros bőrérzet, amit annyira rühellek - pl a dove bronzosító testápolójánál pl volt, nem beszélve annak intenzív szaga is volt, ennek elhanyagolható!!
Nagyon megszerettem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Nagyon megszerettem!!

nikuci

2017. május 26.

Nagyon szeretem ezt az önbarnítót!
Pont akkor jött be ez a termék amikor elkezdtem ismerkedni az önbarnítókkal. Amit eddig probáltam nem volt rossz de az illata nem tetszett és enyhén sárgásnak találtam a színét ami nekem nem jött be. De ez az önbarnító hab valami csoda! A színe nagyon szép barna, nem sárga. Felkenés után reggel meg is dicsérték a színem, és megkérdezték hétvégén mennyit napoztam hogy ilyen szép szinem lett.:) tehát tényleg természetes barna. Nem fogta be a fehér ruhámat, könnyű felkenni, és az illata se olyan íntenzîv. Jó, nem mondom h nincs tipikus önbarnító szaga, de ez még elviselhető és reggeli fürdés után teljesen el is tünik. Negatívum talàn, hogy kicsit tapad a bör utána de nem vészes. Egy dolgot sajnálok, hogy limitàlt :( de bevásároltam belöle, és határozott kedvenc lett!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Nagyon szeretem ezt az önbarnítót!

powderwoman

2017. május 12.

Vízes állagú habját egyenletesebben szét tudtam oszlatni, mint egy krémet. Kellemes, enyhe illata van. Első használat után már adott egy kis színt hófehér bőrömnek. Csomagolása nagyon praktikus. Egy pontot viszont levonok, mert felkenés után elég hosszú időig tapadt a bőröm. Azonban ár-érték arányban jó kis önbarnító!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Vitaminok: Panthenol