Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Lidl

cinnabun

2021. április 12.

Amint megvettem a sárgát, itthon kipróbáltam, és ilyen szép pillákat még semmi sem varázsolt a szememre. Könnyed, póklábmentes, de nagyon hosszú és valamennyire dús lett, engem ez megnyert teljesen. Majd ha egész napra próbálom ki, visszajövök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Kise

2020. december 1.

A nyaralás ideje alatt vettem, mert otthon hagytam az aktuális kibontottat. Nos, nem lett a kedvencem. Szinte semmit sem csinál, pedig megörültem a hagyományos keféjének. Én személy szerint a szárazabb állagúakat kedvelem, azok csinálnak tömör, hosszú pillákat, ezért minden spirál csak az első két hét után "áll be" nekem. Ezzel a spirállal kevesebbnek tűnnek a pilláim hetek után is. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.

pink sunrise

2020. november 6.

A sárga változatot használom. A szempilláim semmi színűek, így alap nálam a spirál, több tucatnyit próbáltam már. Eddig nem értettem teljesen, hogy mi az a "lemászik", "lepereg" ,egészen máig. Gyönyörű pillákat csinál, de tényleg, a keféje tökéletes...
6-tól 2-ig munkaidő alatt olyan szinten lemaszatolódott a szemem alá, hogy én ilyet még nem láttam😅
Talán kevesebb időre megéri használni, mert amúgy tényleg jó munkát végez.
Én még nem voltam ennyire bizonytalan abban hogy mennyi csillagot adjak egy terméknek. Ez annyira jó, hogy már sz@r, nem tudok mást mit mmondani 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Talán kevesebb időre megéri használni, mert amúgy tényleg jó munkát végez.

Ibrigitta84

2020. szeptember 2.

Én is a sárga tubusosat próbáltam ki anno az itteni vélemények alapján,de nekem nagy csalódás volt :( ki is dobtam :( bár az igaz,hogy szép fekete festéket lehet a pillákra felvinni vele,de nekem elkenődött illetve alig tudtam lemosni :( szóval, én nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

vivoka100

2020. június 6.

Nekem a sárga tubusos van.
Egy átlagos szempillaspirál a hétköznapokra... Szépen szét választja a pillákat nem ragasztja össze őket, viszont nem csinál semmi extrát . 🙂 Az ára miatt megéri de nem kelt drámai hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Nekem a sárga tubusos van.

sztinke

2020. május 30.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról egy bevásárlás alkalmával.
Kellemes meglepetés volt. A kefe jól használható, a festék fekete, nem tapaszt, nem póklábaz.
Igaz, nekem kicsit kevés a hatása önmagában, és picit potyogni/kenődni is hajlamos tizensok órás viselésnél, de még így is a jó spirálok közé sorolom. (Megjegyzés: egyébként a Dior a kedvencem...15x ennyibe kerül...és így sorolom pl. mellé ezt.) :D
A Borjois szempillaspirál boosterével pedig egyenesen bombasztikus az eredmény! A kettő együtt kiküszöböli az összes, imént említett problémámat, az eredmény tökéletes, látványos, tartós!
Mivel önmagában nem lenne a kedvencem, nem adhatok max pontot, de ettől még tényleg jónak tartom, különösen ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról egy bevásárlás alkalmával.

fehereszter13

2020. március 4.

Nekem is a sárga tubust sikerült megvennem, itteni kommentek alapján szereztem be. Első használatnál tetszett, de nekem elég kevés volt, így önmagában a hatása. Volt otthon egy kiürült Lovely Pump Up! spirálom, tudjátok az "atyauristen", és arra gondoltam, hogy nézzük meg annak a keféjével, hogy működik.
Hát le voltam nyűgözve... a Lovely kefével fényéveket javítottam a spirálon, a végeredmény fantasztikus. Ajánlom, hogy próbáljátok ki olyan kefével, amit már szerettek, megszoktatok.
Ha szeles az idő, akkor nagyon szoktam könnyezni, azt nem annyira tolerálja, de ha szépen letörölgetem, akkor is szép marad.
700 Ft-ért egyébként gyakran lehet kapni a Lovely spirált is akciósan, de az normál áron 1100 Ft, szóval alkalmanként lehet, hogy a LIDL verziót veszem majd meg és a kefét használom a Lovely-ból.
Ezek alapján én 4 csillagot adok, de a termék minőségével (a a hozzá való kefét nem számolom), akkor teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Soraya

2020. január 16.

Én is sárga tubusos kivitelben vásároltam meg. Remek szempillaspirál, nagyon bevált. Sajnos az elmúlt időszakban a legtöbb szempillaspirált nem tolerálja a szemem valamelyik összetevő miatt. Nagy öröm, hogy ez a termék számomra semmilyen allergiát nem okoz, kimondottan tartós, nem pereg, szépen kiemeli a pillákat, és ráadásul az ára is roppant kedvező. Rengeteg magasabb árfekvésű szempillaspirált leköröz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

siss

2019. december 23.

Nekem is már a sárga tubusos fajtája van meg. Többször üjravettem már,abszolút bevált. Nem irritálja a szemem,még soha nem maszatolódott el pedig pluszban szemüveges vagyok,érzékeny szemekkel. Először furcsa volt a nagy kefe,de hamar megszoktam. Vizes fülpiszkálóval könnyen korrigálható a bőrről.
Olcsó,ámde jó minőség. Csodát nem kell tőle várni,de ha jó az alapanyag akkor szép eredményt produkál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Vicuska918

2019. május 3.

Ár-érték arányban nem annyira rossz. Kicsit dúsít, kicsit hosszabbít. Könnyű lemosni, éppen ezért nap végére szépen lemászik a szemem alá. Ezért - 1 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology