Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Lidl

Soraya

2020. január 16.

Én is sárga tubusos kivitelben vásároltam meg. Remek szempillaspirál, nagyon bevált. Sajnos az elmúlt időszakban a legtöbb szempillaspirált nem tolerálja a szemem valamelyik összetevő miatt. Nagy öröm, hogy ez a termék számomra semmilyen allergiát nem okoz, kimondottan tartós, nem pereg, szépen kiemeli a pillákat, és ráadásul az ára is roppant kedvező. Rengeteg magasabb árfekvésű szempillaspirált leköröz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

siss

2019. december 23.

Nekem is már a sárga tubusos fajtája van meg. Többször üjravettem már,abszolút bevált. Nem irritálja a szemem,még soha nem maszatolódott el pedig pluszban szemüveges vagyok,érzékeny szemekkel. Először furcsa volt a nagy kefe,de hamar megszoktam. Vizes fülpiszkálóval könnyen korrigálható a bőrről.
Olcsó,ámde jó minőség. Csodát nem kell tőle várni,de ha jó az alapanyag akkor szép eredményt produkál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Vicuska918

2019. május 3.

Ár-érték arányban nem annyira rossz. Kicsit dúsít, kicsit hosszabbít. Könnyű lemosni, éppen ezért nap végére szépen lemászik a szemem alá. Ezért - 1 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

osikitta

2019. február 27.

Egy másik, dúsabb kefés spirállal előfestem a szempilláim ami már-már kifogyóban van és ez után megyek rá ezzel. Így a 2 spiráll öszzedolgozik és szép hosszú, fekete pillákat eredményeznek. Pedig rövid, világosak természetesen. Viszont estére lepotyog és ha rákenek az borzalom! 😄
Már sárga a kiszerelése, nem tudom a feketének milyen hatásfoka volt.
Biztosan újra veszem még, mert jó és olcsó. Lidlbe meg gyakrabban járok, mint pl. Dm-be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Már sárga a kiszerelése, nem tudom a feketének milyen hatásfoka volt.

Flortim

2019. február 13.

Kíváncsiságból vettem meg anno, mikor bejöttek a Cienes sminktermékek. Azóta mindig visszatérek hozzá, számomra a legjobb szempillaspirál. Az ára is kedvező. Vettem már drágább szempillaspirálokat is, de valamiért nem váltak be úgy, mint ez a fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

drebeka

2018. december 3.

Már nem így néz ki, de a belseje biztosan ugyanolyan jó. Kíváncsiságból vettem meg, mondván, hogy valamire csak jó lesz. Első kipróbáláskor már tudtam, hogy van közös jövőnk. Nagyon szépen íveli, dúsítja, hosszabbítja a szempillákat anélkül, hogy összetapadnának. Nekem az abszolút kedvencem, de már jócskán kifogyóban van, ezért újra szeretném vásárolni a közeljövőben. Mindenkinek csak ajánlani tudom! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Atiyeh

2018. október 23.

A szempillaspirálokkal mindig gondban vagyok, úgy érzem, hogy még mindig nem találtam meg az igazit. Ezt a terméket kedvelem, nem potyog le, szépen fel lehet kenni, ugyanakkor néhol darabos lesz a felvitel. Szépen kinyitja a tekintetet, ár-érték arányban nagyon jó ez a termék. Azért adok neki 4-est, mert azt érzem, hogy ez a spirál még mindig nem az igazi, de azért az alakul kategóriába simán belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Andrea1198

2018. október 18.

Nekem nagyon tetszik. Kíváncsiságból vettem meg, mit tudhat. Simán drogériás szint, sőt, nekem kedvencem lett, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

herczegno33

2018. október 18.

Most nem ilyen a külleme. Nekem teljesen megfelelt. Nagyon szèp pillákat eredmènyez, tartós. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

nonblonde

2018. október 10.

Nekem ez nagyon bevált, szeretem, pedig nem bízom az olcsó termékekben. Kíváncsiságból vettem le a polcról, de már csak ezt fogom használni, dobom a kedvenc Art Decom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology