Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Lidl

ZoeK

2022. május 27.

Upd.: ez jobb, mint az eddigi kedvencem. 😳 Hiába vettem meg a szokásos spirálomat, ezt fogom használni helyette. Sokkal dúsabb pillájat csinál, sokkal jobban szétválasztja őket. Ez egy csoda.

Nagyon elfoglalt voltam az utóbbi időben, nem volt időm megvenni a kedvenc szempillaspirálomat. Viszont egy Lidl mellett lakom, így gondoltam, szerencsét próbálok. Fura módon nekem nagyon bevált ez a spirál, pedig a szilikonkefésre esküszöm (jobban lehet vele formázni). Hatalmas (hosszú, sűrű) műszempilla-szerű pillákat csinál, nem tapasztja össze a pillákat, egész jól lehet formázni, ívelni is vele a pillasort. Nekem nem kenődött el könnyen, pedig mélyebben ülő szemeim vannak. Tény, hogy a bőröm viszont szárazabb. De volt rajtam esőben is, akkor sem kenődött el. Nem is olyan könnyű lemosni, de azért nem vészesen nehéz. Picit valóban pereg, ha több rétegben kerül fel, de esetemben nem zavaróan. Szóval nekem bevált. Ameddig nem lesz időm megvenni a kedvencemet, szívesen használom ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 27.

0rsolya

2022. március 15.

A sárga változatot vettem SOS-ben, de ezt a feketét is használtam. Hát mit is mondjak arról, amiről nem is lehet semmit :D legalábbis jót nem. A sárga konkrétan másfél hét után beszáradt, pedig mindig fény sebességgel zártam vissza a kupakját. Amint felkentem elkezdett leperegni, aztán ráment 5 perc mire leszedtem mindet a szemem körül.. A fekete elvileg vízálló, egyszer kentem fel, majd kimentem a ködös időbe. Mire beértem melóba szétkenődött a szemhéjamon :D Igaz, hogy olcsó mindkettő, de annyit is érnek.
Több cienes cuccot kipróbáltam már, pl micellás víz, szemöldök ceruza, ezekkel nem volt gond. De a szempillaspiráljuk valami nagyon gagyira sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 15.

writa

2022. március 11.

Nekem nem jött be, olyan, mintha máris el kezdett volna kiszáradni (2-szer használtam). Nem tudok vele szépen dolgozni, csomókban összeáll már felkenéskor is. Azért vettem, mert gyorsan kellett valami, de nem érte meg. Nem vízálló, pár óra alatt magától is lepereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

bischofdora

2021. december 10.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, elég jól működik. Már sokszor vettem, én általában első rétegnek használom és erre rakok még egy réteg Essence-s spirált. Szép, íveltek lesznek a pillák, de nem túl sötét. Viszont szeretem, hogy a keféje nem vesz fel egyszerre túl sok festéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

cinnabun

2021. április 12.

Amint megvettem a sárgát, itthon kipróbáltam, és ilyen szép pillákat még semmi sem varázsolt a szememre. Könnyed, póklábmentes, de nagyon hosszú és valamennyire dús lett, engem ez megnyert teljesen. Majd ha egész napra próbálom ki, visszajövök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Kise

2020. december 1.

A nyaralás ideje alatt vettem, mert otthon hagytam az aktuális kibontottat. Nos, nem lett a kedvencem. Szinte semmit sem csinál, pedig megörültem a hagyományos keféjének. Én személy szerint a szárazabb állagúakat kedvelem, azok csinálnak tömör, hosszú pillákat, ezért minden spirál csak az első két hét után "áll be" nekem. Ezzel a spirállal kevesebbnek tűnnek a pilláim hetek után is. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.

pink sunrise

2020. november 6.

A sárga változatot használom. A szempilláim semmi színűek, így alap nálam a spirál, több tucatnyit próbáltam már. Eddig nem értettem teljesen, hogy mi az a "lemászik", "lepereg" ,egészen máig. Gyönyörű pillákat csinál, de tényleg, a keféje tökéletes...
6-tól 2-ig munkaidő alatt olyan szinten lemaszatolódott a szemem alá, hogy én ilyet még nem láttam😅
Talán kevesebb időre megéri használni, mert amúgy tényleg jó munkát végez.
Én még nem voltam ennyire bizonytalan abban hogy mennyi csillagot adjak egy terméknek. Ez annyira jó, hogy már sz@r, nem tudok mást mit mmondani 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Talán kevesebb időre megéri használni, mert amúgy tényleg jó munkát végez.

Ibrigitta84

2020. szeptember 2.

Én is a sárga tubusosat próbáltam ki anno az itteni vélemények alapján,de nekem nagy csalódás volt :( ki is dobtam :( bár az igaz,hogy szép fekete festéket lehet a pillákra felvinni vele,de nekem elkenődött illetve alig tudtam lemosni :( szóval, én nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

vivoka100

2020. június 6.

Nekem a sárga tubusos van.
Egy átlagos szempillaspirál a hétköznapokra... Szépen szét választja a pillákat nem ragasztja össze őket, viszont nem csinál semmi extrát . 🙂 Az ára miatt megéri de nem kelt drámai hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Nekem a sárga tubusos van.

sztinke

2020. május 30.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról egy bevásárlás alkalmával.
Kellemes meglepetés volt. A kefe jól használható, a festék fekete, nem tapaszt, nem póklábaz.
Igaz, nekem kicsit kevés a hatása önmagában, és picit potyogni/kenődni is hajlamos tizensok órás viselésnél, de még így is a jó spirálok közé sorolom. (Megjegyzés: egyébként a Dior a kedvencem...15x ennyibe kerül...és így sorolom pl. mellé ezt.) :D
A Borjois szempillaspirál boosterével pedig egyenesen bombasztikus az eredmény! A kettő együtt kiküszöböli az összes, imént említett problémámat, az eredmény tökéletes, látványos, tartós!
Mivel önmagában nem lenne a kedvencem, nem adhatok max pontot, de ettől még tényleg jónak tartom, különösen ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Hirtelen ötlettől vezérelve kaptam le a polcról egy bevásárlás alkalmával.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology