Cire Trudon

Ár:   59 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   59 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: bors, galbánum, levendula

Szívjegyek: bazsarózsa, ibolya, írisz, jázmin

Alapjegyek: labdanum, tonkabab, vetiver

Piscinke

2019. február 23.

Norella révén lett egy kisfújósom. A gyönyörű összetevők és a fr. oldal sejtelmes leírása (=női lovas a sötét erdőben, napfordulókor éjjel) alapján valami brutál különlegességre számítottam, ehhez képest ez egy egyszerű, íriszes-fás, kicsit fahéjas, inkább férfiasabb illat. Nem rossz amúgy, és biztosan van, akinek nagyon bejön, de én kicsit virágosabbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.