City Color Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   1,6 g

A szemöldök kitöltésére és formázására használható ceruza, spirálkefével a végén.

manitia

2017. március 17.

A kedvenc szemöldöktermékem. Én mindig használok fölé szemöldökspirál, ami tartósabbá teszi. A színe viszont tökéletesen egyezik a szemöldököm színével. A blonde árnyalat van meg és bár a hajam szőke, a szemöldököm gyárilag sötétebb jóval. Pont passzol hozzá. Hiába húzom át a szemöldököm a hajamnak megfelelő színnel, az rosszul néz ki, mert a szőrikék sötétsége, akkor is látszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

rea3

2016. július 29.

A lusta, otthonmaradós napokra vettem, arra okés. Ez a ceruza tipikus példa arra, amikor az ár tükrözi a minőséget. A mérete viszont meglepően nagy, de kell is hogy az legyen, mert gyakran kell faragni, mivel ez egy puha cerka. A blonde árnyalatot rendeltem meg, és úgy örültem hogy végre nincs benne mustársárgás-vöröses beütés, viszont szerintem ez szőkéknek elég sötét, konkrétan taupe. Ami viszont pozitívum, hogy befogja a szemöldökszőröket is, könnyű vele dolgozni, jól működik együtt a festék a keferésszel (és kell is hozzá, a világosítás és a lágyítás miatt) szép az incije, de nem egy tartós darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!