CL

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   20 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. december 20.

Kiszerelés:   20 ml és 75 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Dezodorok

Hűsítő és frissítő dezodor, melyet férfiak és nők egyaránt használhatnak. Megbízható védelmet nyújt, miközben mégis gyengéd a bőrhöz.

Alumínium-, cink-, parabén- és pálmaolajmentes, állati eredetű összetevőktől mentes, vegán termék.

Loona

2019. január 3.

Az első termék, amit kipróbáltam a márkától. Kupakba szagolva enyhe, semleges illatúnak tűnt, én pedig pont semlegesebb dezodort kerestem, így került a kosárba. Sajnos "élesben", tényleges mennyiséget használva már nem semleges az illata, az én orromnak közvetlen felfújás után kifejezetten fullasztó, a lélégzet visszatartására ösztönző, és bár enyhül, de még egy-két óra múlva is érezni valamennyire az illatát, főleg nyáron, amikor kevesebb réteg van az emberen. Ez (főleg a fullasztó kezdet) épp elég kényelmetlenné tette a használatát ahhoz, hogy ne akarjam újravásárolni, de ezek mellett szintén ellene szól, hogy rajtam az illata kifejezetten pasis (jóval pasisabb, mint a CD konkrétan férfiaknak szánt dezodora, amit szintén használok :D ). Kár, mert a hatása teljesen jó, még nyáron is simán kibírt egy egész napot újrafújás nélkül (nem szuperstresszes napokon), egyáltalán nem voltam mellette büdös. Azt is szerettem benne, hogy a flakon pumpája lecsavarható, így utazáshoz könnyű a termékből másik, kisebb (és könnyebb, mert azért ez az üveg nehéz...) flakonba áttölteni. Szerintem körülnézek a márka más dezodorai között, hátha van más illatú cuccuk hasonlóan hatékony formulával :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol