Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Claire's üzletek

DayanaComplow

2017. június 2.

A meggyes és a vattacukros ceruzát vettem meg, de eddig semmi hasznát nem láttam. Mikor magamra kentem a meggyeset (annak legalább van illata) piros lett tőle a bőröm. Elég ciki volt. Leárazva vettem, így nem bánom annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

SzRose

2015. május 19.

Megvettem, mert nagyon jó illata volt (meggyes) Az ajkaimat nekem sem színezi, a bőrömet viszont igen. Azóta nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

dorka.sebestyen

2014. december 8.

Mivel tényleg csak közelről érződik én este fürdés után szoktam magamra húzni pár csíkot, aminek a barátom nagyon örül (aminek aztán én is ;) ), valamint edzéskor, mert jó érezni magamon valami édes illatot és nem csak a deokat. Vattacukros van és egy rágógumi illatú, csak a vattacukrost használom.
Ha sokat kenek egy helyre akkor kiszárítja a bőröm és fura tapintású lesz. Nemigen tudom leírni, nem zsíros, nem ragacsos, egyszerűen fura, de ehhez tényleg elég sokat kell firkálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Dorka93

2014. július 14.

Nekem az epres és meggyes kiszerelés van meg ami együtt volt 1000 Ft ha jól emlékszem. Én szeretem, igaz nem tartom nagyon nagy ajakszínezőnek de elég jól hidratálja az ajkaim.. ajaktus fölé nekem kiváló és imádom az ilyen édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

1999

2014. április 9.

Az illatuk valóban nagyon jó, de a tartósságuk borzalmas. A meggyes a szájra kenve enyhén színezett, de sajnos szárított is. Bizonyos darabok nyomot hagynak bőrön felkenéskor, de nálam ez hamar eltűnt. Csak közelről lehet őket érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 9.

SayenAllwright

2014. március 1.

Nekem a vattacukros és a meggyes van a birtokomban. Hogy nem hagyna nyomot, azzal vitatkoznék. A vattacukros nem is (amit nem is értem miért vettem, mert nem szeretem már az illatát) de a meggyes vörös csíkot hagy maga után, mintha csak rúzst kentem volna a fülem mögé. Elég kínos ha valaki szól miatta, hogy valami vöröslik a fülem mögött =(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Babika20

2013. december 17.

Isteni illatuk van, nem hagynak nyomot a bőrön, legalábbis én nem tapasztaltam, de nem a tartósságukról híresek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

TimiK

2013. április 30.

Zöld almás van meg nekem, anyukámnak pedig a narancsos. Az illatát abszolút csak akkor érezni ha közel teszem az orromat a bőrömhöz, amúgy nem ér semmit sem. Az illata jó, de erre igazán nem éri meg pénzt kiadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Udreeh

2012. szeptember 15.

Nekem kókuszos van, az fehér színű (vagyis felkenve átlátszó), de van olyan illat, ami piros színű, és mintha kicsit nyomot hagyna a bőrön (az üzletben próbáltam). Én a csuklómra szoktam kenni, és úgy szagolgatom, de az illata közelről szagolva érződik csak, úgyhogy nagyjából "0" (nulla) olyan célra, amilyenre parfümöt szoktak használni... :) Amúgy jó illatú, csak gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate